www.sedayemodafean.org با عرض سلام

با عرض سلام

با عرض سلام و صلوات بر اولیاء معظم و نائبان ایشان، ائمه معصومین (ص) و به خصوص ختم ایشان وجود مقدس بقیه الله الاعظم، امام عصر (عج) به عزیزان رزمنده و همچنین دست اندرکاران محترم سایت سلام عرض می کنم.

موضوعی اخیرا ذهن من را مشغول خود کرده بود و مدت ها بود که میخواستم آن را با شما عزیزان مطرح کنم.

به لطف خداوند متعال اینجانب این فرصت را داشتم که در جنگ و نبرد حق علیه باطل به رهبری امام زمان (عج) و به فرمان نائب برحقش، امام خمینی شرکت نمایم و دین خود را به اسلام و مملکتم ادا کنم.

در طول ۲۲ ماهی که در جبهه های جنگ حق علیه باطل به همراه همرزمان و همسنگران خود مقابل رژیم بعثی میجنگیدم شاهد حوادث و اتفاقات بسیاری بودم و در عملیاتهای مختلف بر علیه نیروهای عراقی شرکت داشتم. در این سالها شاهد شهادت بسیاری از همرزمان خود بودم و خود نیز امروز که این پیام را برای شما ارسال میکنم یک جانباز ۲۵ درصدی دفاع مقدس هستم. بنده امروز امورات خود را با کار در شرکت تاکسیرانی شهری که در آن زندگی میکنم میگذرانم. اما دلیل اصلی من برای تماس با شما و چند سایت دیگر مانند سایت شما این است که بگویم من به شخصه شاهد اثرات مهیب و ناگوار سلاح های شیمیایی بوده ام و هربار که این کلمات را در روزنامه ها و یا اخبار میشنوم نا تنها خاطراتم از آنروزهای سخت جنگ و کشته شدن و مجروح شدن بسیاری از همرزمانم زنده میشود بلکه به یاد میاورم که طبعات چنین سلاح هایی تا چند نسل زندگی افرادی که هدف این نوع حملات قرار گرفته اند تحت تاثیر قرار میدهد و حتی خانواده های آنان را نیز برای سالها در معرض درد و رنج بسیار قرار میدهد. هیچ توجیهی برای استفاده از سلاح های شیمیایی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد. با پخش شایعات مربوط به استفاده مجدد از سلاح های شیمیایی در سوریه توسط دولت آن کشور که البته خود این ادعا ها جای بحث و گفتگوی بسیار دارد به عنوان فردی که از نزدیک شاهد اثرات این سلاح ها بروی انسان های بیگناه بوده است امیدوارم در هیچ کجای دنیا و برای هیچ دولت و گروهی استفاده از حملات شیمیایی گزینه نباشد.

جدا از سیاست ها و دروغ پردازی های دولتهای معاند و یا حمایت های دولت روسیه و کمک های بحق جمهوری اسلامی ایران از بشار اسد، استفاده از هرگونه سلاح شیمیایی از طرف دولت سوریه و یا هر کشور دیگر نه تنها قابل توجیه نیست بلکه بر خلاف انسانیت و خلاف آموزشهای اسلام ناب محمدی است که در راس آن اخلاق و معنویت و حتی در ارتباط با مبارزه با کافرین و دشمنان اسلام نیز توصیه پیامبر اسلام این است که عدالت و اخلاق اسلامی بر مسلمین واجب تر از هر اصل دیگریست استفاده از چنین سلاح هایی عملی بزدلانه و ضد اسلامی و ضد بشریست که باید در صورت اثبات صحت آن سریعا توسط دولتمردان کشور عزیز اسلامیان محکوم شود چنانکه در گذشته نیز چنین بوده.

در انتها با تشکر از شما میهن دوستان و حامیان ایثارگران و مدافعان برای شما و تمام رزمندگان مهین اسلامی و خدمتگذاران جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امیدوارم که خداوند با دعا و همراهی شما مسلمین به رهبر معظم انقلاب طول عمر عنایت بگرداند تا پرچم این نهضت را به دست صاحب اصلی اش، امام زمان (عج) بسپارد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.