sedayemodafean.org صدای شما

چگونه باید از قدرت خود در خلیج فارس سخن بگوییم؟

این روزها، روزهای پرتلاطمی را در عرصه سیاست و اقتصاد کشور پشت سر میگذاریم. از سویی مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها و از سوی دیگر احتمال وقوع جنگ و مشکلات ناشی از ورود به تنش‌های نظامی. البته نه به این معنی که کوچکترین هراسی از مقابله با دشمنان داشته باشیم و به لطف قوه الهی و درایت و تیزبینی رهبر معظم انقلاب، در عرصه نظامی آمادگی هرگونه مقابله را داریم. اما همانطور که خواست رهبری و صلاح نظام است، نمیخواهیم آغازگر هیچگونه تنش و مقابله نظامی با دشمنانی باشیم که بدنبال بهانه جویی برای رسیدن به اهداف جنگ طلبانه و پلید خود هستند. در این میان ما در صدای مدافعان نیز روزهای پرمشغله‌ای را سپری میکنیم و در چند روز گذشته پیام‌ها و کامنت‌های زیادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان و بسیاری از ایثارگران و همچنین تعدادی از عزیزان نیروهای مسلح دریافت کرده‌ایم که حاکی از وجود سوال‌های مختلف در زمینه تحولات اخیر بوده که این امر مستلزم شفاف سازی‌های بیشتر است.

در ادامه توجه مخاطبان را به یکی از این نامه‌ها جلب می کنیم و از همه عزیزان تقاضا می کنیم که نظرات و انتقادات خود را در این زمینه برای ما ارسال کنند.

با عرض سلام خدمت برادران سایت صدای مدافعان،

در ارتباط با حمله به نفتکش ژاپنی در دریای عمان منتشر شد با بگم واقعیت این است که وقتی واقعیتها به طور درستی منعکس نمیشود شایعات گسترش پیدا میکند و دشمنان هم از همین شایعه پراکنی‌ها حداکثر استفاده را میکنند. همانطور که امام راحل و مقام معظم رهبری به ما درس داده‌اند هرگونه انفعال و کوتاه آمدن مقابل دشمن تنها به پرو تر شدن دشمن می انجامد و این موضوع در استفاده خبری از اتفاقی همچون انفجار نفتکش ژاپنی هم صادق است. به فرض اینکه جبهه مقاومت هیچ نقشی هم در این انفجار نداشت باز هم عکس العمل دست پاچه و انفعالی وزارت بی‌کفایت امور خارجه در محکوم کردن این حمله چیزی جز گل به خودی نبود.  جبهه مقاومت باید نشان دهد که دشمن نمیتواند پای خود را ازگلیمش درازتر کند. آبهای خلیج فارس و دریای عمان حیاط خلوت دشمن نبوده و نیست و برخودر قاطعانه با دشمن و با فرستادن پیام قاطعانه به دشمن از ضروریات حفظ انسجام محور مقاومت است. عملیات قبلی در فجیره حاوی پیام مقتدرانه از سوی جبهه مقاومت بود و باعث ترس و وحشت در دل دشمنان شد. سوال اینجاست که چرا مسئولان بزدل وزارت امور خارجه صریحا حملات را محکوم کردند و از حرکتی که میتوان از بابتش برای محور مقاومت امتیاز گرفت انتقاد کردند. فرماندهان ما بارها گفته‌اند که ما نه تنها ترسی از انجام اینگونه عملیات‌ها نداریم بلکه توانایی و قدرتی بسیار فراتر از این گونه عملیاتهای نظامی داریم. این دولتی‌ها و مسولان مزدور غربگرا هستند که ترس و وحشت ورشان داشته و باعث ضعیف نشان نظام و کشور شده‌اند. روحانی و یاران غربگرایش که با بزدلی و ندانم کاری همیشه بدنبال بدست آوردن دل دوستان کرواتی خود بوده‌اند، امروز نیز با محکوم کردن هرگونه حمله و تلنگری به منافع دشمنان، هم نظام را ضعیف نشان میدهند و هم این پیام را میدهند که ما از مقابله با دشمنان خود هراس داریم.

یک نظر

  1. پاسخ سایت به این مخاطب:

    از اینکه وقت گذاشتید و برای ما در رابطه با آخرین تحولات منطقه و موضعی که به نظر شما دولتمردان کشور باید اتخاذ کنند نوشتید ممنون و متشکریم. با وجود اینکه با قسمتی از صحبتهای شما موافقیم، باید خدمت شما دوست و برادر عزیز عرض کنیم که از لحاظ روابط دیپلماتیک و رابطه با کشورهای منطقه لازم است تا با حفظ روایط حسنه با همپیمانانمان در منطقه و در جهان، با نشان دادن اتحاد ملی خود و محکوم کردن هرگونه عملیات تروریستی خرابکارانه علیه کشورهای منطقه،‌ خود را در جهان منزوی نکنیم. البته این به این معنی نیست که از حقوق بین المللی خود و از دفاع از محور مقاومت دست کشیده و یا عقب نشینی کنیم.
    باز هم از توجه شما ممنونیم و آرزوی سربلندی میهن اسلامیان را در سایه خداوند متعال و رهبر معظم انقلاب داریم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.