sedayemodafean.org صدای شما

اینقدر از حال بد جانبازان نگوئید

من نمیدانم هدف شما از انتشار این مطالب در مورد جانبازان و نیازهای درمانی و روانی آنها چیست اما رزمندگان ما با عشق به امام و به عشق اهل‌بیت به میدانهای جنگ با بعثی‌ها رفتند و میدانستند در این جبهه‌ها یا شهید خواهند شد و یا جانباز و اینکه شما مرتبط شکایت و دردهای آن را منتشر میکنید اصلا درست نیست. جانبازان اعصاب و روان ما تحت پوشش بیمه هستند و در آسایشگاه‌های دولتی از آنها نگهداری میشود. چرا با آن دسته از جانبازانی که شرایط خوبی دارند و حمایت میشوند مصاحبه نمیکنید؟‌ فکر نمیکنید چاپ مطالب این چنینی باعث از دست رفتن انگیزه جوانان انقلابی ما در نیروهای مسلح میشود؟‌ جوانان ما امروز با حفظ روحیه انقلابی و زیر سایه ولایت فقیه خواستار مبارزه با دشمنان اسلام و ولایت فقیه هستند و باید به آنها روحیه دهیم و نگذاریم فکر کنند که جانبازان جنگ تحمیلی ما در رنج و عزابند و فراموش شده‌اند.

مرتضی غفوری

یک نظر

 1. با سلام خدمت شما. مدتی بود می خواستم پیام شما را جواب بدهم اما به دلیل مشغله های کاری و مسئولیتهای دیگر این فرصت را پیدا نکردم تا امروز. برادر غفوری، من پیام کامل شما را خواندم و بسیار متاسف شدم که برخی از جانبازانی که برای ما مطالبی در مورد شرایط نامناسب و وخیمشان ارسال می کنند را بزدل خطاب کردید. گویا مدیریت سایت پیام کامل شما را منتشر نکرد تا باعث دل آزردگی مخاطبان و بخصوص جانبازان و ایثارگران عزیزمان نشود. برادر عزیز، شما چطور به خود اجازه می دهید که حق اعتراض و درد و دل عزیزان ایثارگر را بگیرید؟‌ اگر آنها نبودند که امروز من و شما مشخص نبود کجا بودیم و معلوم نبود وضعیت مملکت و نظام چه می شد. حالا که پس از این همه فداکاری ها، از شرایط بد زندگیشان میگویند، شما به آنها خرده میگیرید که چرا شکایت میکنند؟‌ آیا تا به حال حتی یک ساعت با یک بیمار اعصاب و روان زندگی کرده اید؟ با یک جانباز ۷۰ درصدی که توانایی مالی تهیه دارو دوای خود را ندارد چطور؟‌ شما درست میفرمایید که این عزیران برای دفاع از کشور و نظام و به خاطر علاقه قلیی خود به امام خمینی (ره) به جبهه های جنگ رفتند و بگذارید به شما بگویم که تمام عزیزانی که من سعادت ویزیت آنها را داشته ام همچنان به امام خمینی و آرمان هایش پایبند هستند اما بسیار دلسردند از مسئولین کنونی کشور و تمام مسئولان سیاست بازی که در سالهای پس از جنگ تحمیلی فقط شعار داده اند.

  شما ادعا میکنید که انتشار اعتراضات و شکایات جانبازان باعث سوء استفاده دشمنان میشود. اتفاقا دقیقا برعکس. عمل نکردن مسئولین به وعده و وعید های خود به جانبازان و ایثارگران و شرایط بسیار بد تعداد زیادی از ایثارگران ما باعث سوء استفاده دشمنان ما میشود و نه صدا اعتراض آنها.

  امیدوارم که شما هم به نوبه خود و برای خدمت به کشور و نظام، مانند این عزیزان جانبازی که با دست و پا و اعصاب و روان خود ولایت مداری خود را اثبات کردند، از هیچ تلاشی برای حفظ کشور و نظام دریغ نکنید.

  با تشکر
  دکنر محمد نور
  روانشناس و مشاور امور اعصاب و روان سایت

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.