sedayemodafean.org درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام

چند ماهی است که با مراجعه به دفتر بنیاد شهید استانمان درخواست کمک کرده‌ام اما بجایی نرسیدم. گفتم شاید با ارسال پیام برای شما و چند وب‌سایت دیگر کسی بتواند راهی پیش روی من بگذارد. همسر من جانباز ۷۰ درصدی است که برای انجام اکثر کارهای روزانه‌اش نیاز به کمک دارد. سالهای اخیر وضعیتش بدتر شده و حقوق ناچیزی که از بنیاد میگیریم به هیچ وجه پاسخگوی نیازهای مالی ما نیست چه برسد به اینکه بتوانیم کسی را بگیریم تا کمک حالمان باشد. من برای کمک خرجمان در خانه خیاطی میکنم و چند ساعات در هفته هم خارج از خانه کار میکنم اما واقعا شرایط سختی داریم. آیا شما میتوانید راه چاره‌ای به ما نشان دهید و یا ما را به سازمانی جایی معرفی کنید؟ از مسئولین و سازمان‌های دولتی کاملا نا امید شده‌ایم و دست به دامن شما هستیم که درد دل ما را میفهمید.

همسرم  شرایط روحی مناسبی ندارد و بنیاد فقط ما را به موسسه‌ای معرفی کرد که جانبازان اعصاب و روان را تحت حمایت خود دارد اما آنها نیز میگویند باید تائیدیه بیاورید که همسر شما به دکتر اعصاب نیاز دارد چون مدارک ایشان به مشکلات روحی اشاره‌ای نکرده است. همسرم اعصابش همیشه خراب است و خواب خوبی هم ندارد. بعضی وقت‌ها هم انگار که کابوس دیده از خواب می پرد و گریه می کند. واقعا نمیدانم چه کار باید بکنم. خواهش میکنم کمکان کنید.

خدا شاهد است که فقط چند ماه بود که تشکیل زندگی داده بودیم که در سال ۶۰ به عشق دفاع از کشور و به خاطر عشقی که در دلش از امام داشت به جبهه رفت. همیشه به او افتخار کرده ام ولی این سالهای اخیر اینقدر سختی کشیده ام و اینقدر کم لطفی از مسئولین دیده ام که آرزو میکنم که هیچوقت به جنگ نرفته بود. خودش هم ناراحت است و احساس میکند سربار من و بچه‌هایش شده است. باز هم از شما خواهش میکنم راه چاره ای پیش روی ما بگذارید و آدرسی یا شماره تلفنی از مشاور و دکتر روانپزشکتان به من بدهید که بتوانم مراجعه کنم و کمک بگیرم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.