sedayemodafean.org پاسخ به پیامی از همسر یک جانباز

پاسخ به پیامی از همسر یک جانباز

خواهر گرامی،

با تشکر از پیامهای شما و اینکه مشکلات خود را با ما در میان گذاشتید. هرچند برای حفظ اطلاعات شخصی شما، از انتشار همه بخش‌های نامه در وبسایت خودداری کردیم، ولی همان مطالب منتشر شده هم شرح روشنی از مشکلات شما بود. متاسفانه شرایطی که شما شرح دادید حاکی از داستانی تکراریست از وضعیت بسیاری از خانواده‌های جانبازان و ایثارگران که بنده خودم سعادت خدمت به آنها را در موارد بسیاری داشته‌ام.

جای تاسف دارد که عزیزانی که روزی برای اسلام و ایران از همه چیز گذشتند امروز باید در چنین وضعیتی باشند که همسر شما تجربه میکند. مشکلات همسر شما بخصوص مشکلات روحی ایشان نتیجه سالها خانه نشینی و انزوا و دروی از جامعه است که اگر بتوانید ایشان را تشویق کنید با دیگر جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس همنشین شوند و در ارتباط داشته باشند، میتواند تا حدی برای روحیه ایشان مفید واقع شود. مطمئنا از طریق بنیاد و نهادهای مرتبط میتوانید با عزیزان دیگر که تجربیات شبیه به همسر شما داشته اند ارتباط برقرار کنید.

در ارتباط با رد شدن درخواست شما از دفتر بنیاد در شهر سکونتتان نیز متاسفانه مستقیما کاری از دست ما بر نمیاید ولی حتما موضوع را به مسئولان مربوطه منتقل خواهیم کرد. این مشکل بسیاری از جانبازان جنگ تحمیلی میباشد که به دلیل عدم رسیدگی و خدمت رسانی مسئولین و مشکلات مالی احساس سرخوردگی و نهایتا افسردگی میکنند.

در مورد سوالات دیگری که در آخرین پیامتان ارسال کردید و مسائل مربوط به وضعیت روانی و داروهای ایشان نیز یکی از همکارانم با شما تماس خواهند داشت و جزئیات بیشتری به شما ارائه خواهند کرد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.