www.sedayemodafean.org شرکت ذخیره شاهد

شرکت ذخیره شاهد

شرکت ذخیره شاهد – به‌منظور انجام  امور سهام فرزندان معظم شهدا و آزادگان

بر گرفته از شرکت ذخیره شاهد:

شرکت ذخیره شاهد در سال ۷۴ توسط شرکت شاهد به‌منظور انجام  امور سهام فرزندان معظم شهدا و آزادگان تأسیس گردید. در سال ۸۴ هم‌زمان با ورود شرکت شاهد به بورس و عضویت اکثریت سهامدار در مؤسسه اندوخته شاهد، این شرکت به مؤسسه اندوخته شاهد فروخته شد. لذا از سال ۸۴ تا كنون وظيفه‌ي اصلي  شرکت ذخیره شاهد ، انجام امور اعضا و اجرايي نمودن سياست‌هاي ابلاغي  از سوي  مؤسسه اندوخته شاهد در ارتباط با امور سهام اعضاي محترم بوده است.
گفتني است كه به‌منظور رفاه سهامداران و عدم نیاز به مراجعه آنها به دفتر مرکزي شرکت یا مرکز استان در بدو تشکیل شركت شاهد، امور صغار و سپس واحد اشتغال ادارات بنیاد شهید عهده دار امور اجرایی و ارتباط با سهامداران شدند. از سال ۸۰ نیز جهت ایجاد هماهنگی بیشتر و ارتباط نزدیکتر با سهامداران، در تمامی مراکز استانها نمایندگان و در تمامي شهرستانها نيز رابطين شرکت که غالباً ازفرزندان معزز شهدا  می باشند استقرار یافته‌اند.
در حال حاضر اطلاع رساني و ارتباطات اعضا با شركت با استفاده از اطلاعات سيستم جامع شرکت، توسط سايت اينترنتي، تلفن گویای هوشمند و سامانه پیام کوتاه هوشمند شرکت ذخیره شاهد قابل انجام مي‌باشد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *