www.sedayemodafean.org آخرین اخبار

در آخرین اخبار: ۲۳ فروردین

به نقل از خبرنگار مهر، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه ۲۰ فروردین در دیدار کارگزاران نظام، درباره لزوم پرهیز از دنیاگرایی از سوی مسئولین صحبت کردند. این نخستین بار نیست که رهبر انقلاب، اهمیت ساده زیستی و توجه متصدیان امور به این امر مهم را گوشزد می کنند.

بر اساس گزارش شهید خبر/شهید نیوز، در طول سال ۹۶ بنیاد شهید بیش از ۱۵۸ هزار دانشجو و دانش آموزاز خانواده بزرگ ایثارگران را تحت پوشش آن نهاد قرار گرفتند، ۶۲ هزار پرونده پزشکی در کمیسیون بنیاد بررسی شد. علاوه به این ۳ میلیارد تومان برای جبران کردن هزینه های ایثارگران پرداخته شده بود.

بر اساس گزارش پایگاه رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ایثار، اشتغال و درمان ایثارگران از مهمترین اولویت های کاری این نهاد میباشد. بنیاد شهید همینطور گزارش داد که زمان درخواست صدور کارت هوشمند ایثارگران تا تیر ماه سال ۹۷  تمدید شده است. از ۲۸ اسفند سال ۹۶ بیش از ۱۶۰ هزار نفر برایدریافت این کارت هوشمند ایثارگری ثبت نام شده اند.

به گزارش خبرنگار دفاع پرس، مدیرعامل موزه انقلاب و دفاع مقدس اعلام کرد که تا سال ۴۰۱۴ هر استان کشور دارای مرکز فرهنگ و موزه دفاع مقدس فراهم خواهد شد. این مراکز به هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت خواهند داشت.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.