سرلشکر سلامی: در درون قدرتمند شده‌ایم و در حال جراحی اقتصاد هستیم

امروزه در درون قدرتمند شده‌ایم و در حال جراحی اقتصاد هستیم و مطمئناً این جراحی سختی‌هایی دارد و بسیجیان باید به کمک مردم بشتابند.

صدای مدافعان – سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در جشنواره کشوری اسوه در مشهد مقدس اظهارداشت: هر بنای عظیمی بر ستون‌های مستحکمی باقی و استوار است و رمز بقای بناهای عظیم تکیه بر استوانه‌های مستحکم است پایگاه‌های بسیج همان ستون‌های قدرتمند و مقاوم و ریشه‌دار بنای باعظمت انقلاب و نظام اسلامی هستند، بسیج در دامان سختی‌ها رشد کرد، در میدان جهاد متولد شد، در عرصه نبردهای بزرگ استحکام یافت و بسیج مولود میدان جهاد است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج مظهر تجلی اراده الهی در آیه شریفه قرآن است، تصریح کرد: بسیج نماد مغفرت و فضل الهی  و رحمت واسعه الهی است و هر مسیر طولانی با برداشتن گام‌های بلند و پی در پی طی می‌شود و مسیر ما برای رسیدن به قله‌های بلند عزت، کرامت، استقلال و آزادی و عزت از طریق برداشتن گام‌های بلند در یک میدان جهاد مستمر طی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برداشتن اولین گام شرط لازم برای طی شدن یک مسیر است ولی کافی نیست و پیروزی انقلاب بیان این حقیقت بود که پروردگار ما خداوند متعال است، افزود: پیروزی در فجر ۵۷ نقطه طول خورشید اسلام و سرآغاز حاکمیت الله بود و آنچه مهمتر است، استمرار این مسیر و استقامت در این کلمه است.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: هرگامی که قطع شود مطمئناً از رسیدن به هدف باز می‌مانیم، مسیر جهاد طولانی است و مردان و زنان مجاهد صبور، شکیبا، میدان ناگریز هستند و به صورت مستمر ناظر و باقی در عهد و پیمان هستند و رمز بقای اسلام را در استمرار حرکت می‌دانند و آن هم حرکتی که مستمراً در مسیر مستقیم آن شیطان در کمین گاه است.

وی با تاکید بر اینکه شیطان به صورت مستمر در کمین‌گاه صراط مستقیم ایستاده است، تشریح کرد: دین خدا به خودی خود روی زمین پیاده نمی‌شود، پیاده سازی حدود و احکام الهی، حاکمیت نیاز دارد و حاکمیت قدرت و تکامل می‌خواهد چون دشمن به صورت مستمر جبهه می‌سازد، مسیر و راهبرد را تغییر می‌دهد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه گام اول انقلاب از گام‌های متعدد کوچکتری تشکیل شده و در این گام، دشمن تمام وقت در حال پیاده سازی توطئه‌های سنگین بوده است، ابراز کرد: تا به امروز با یک دست عزت از دست رفته را می‌ساختیم و با یک دست می‌جنگیدیم. بسیج در این میدان رویش داشت و به شجره مبارک و طیبه‌ای تبدیل شد که مثل گذشته اساسی‌ترین، حیاتی ترین، قدرتمندترین و شکست ناپذیرترین رکن قدرت انقلاب و نظام اسلامی است، امروز بیش از هر زمان دیگری، حضور بسیج در صحنه انقلاب ضروری و بلکه حیاتی است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.