زندگی با سه میلیون؟

درد دل یک جانباز زیر ۲۵ درصد:‌ «صدایمان به هیچ جا نمی‌رسد، رییس بنیاد اصلا دفاعی نکرد، دردمندانه تقاضا داریم صدای حق خواهی ما باشید و در دو دولت و مجلس گذشته قانون در مورد ما اجرا نشد.»

«علی»، یک جانباز زیر ۲۵ درصد در پیامی ارسالی به خبرنگاران نوشت: سلام. ما حدود صد هزار جانباز زیر بیست و پنج درصد هستیم که بعلت شرایط سنی و بیماریها و مجروحیت از بنیاد شهید کمک معیشت دریافت می‌کنیم و شرط آن هم اینست که فاقد شغل و درامد بیمه باشیم. متاسفانه در دو دولت و مجلس گذشته قانون در مورد ما اجرا نشد. طبق بند ب ماده ۸۸ کمک معیشت باید معادل حداقل حقوق کارکنان شاغل دولت باشد که امسال پنج و ششصد است اما دوباره مجلس قانون را دور زد و بر خلاف قولی که شخص آقای قالیباف دادند متاسفانه مبلغ سه میلیون (به روایت دیگر هم سه و ششصد) را دولت ابلاغ کرد. تصورمان این بود این بار دولت و مجلس یکدست و انقلابی هستند اما …..

صدایمان به هیچ جا نمی‌رسد، رییس بنیاد اصلا دفاعی نکرد، دردمندانه تقاضا داریم صدای حق خواهی ما باشید.

آقایان خلف وعده کردند
وجدانا با سه میلیون می‌شود زندگی کرد؟ با این تورم و گرانی و اجاره بها!

فقط رهبر عزیز و بزرگوارمان می‌توانند با توبیخ و تذکر جدی به مجلس و دولت و بنیاد، مشکل ما را حل کنند والله چیزی جز حقمان همان که در قانون آمده بیشتر نمی‌خواهیم. تمنا داریم به هرنحوی صلاح می‌دانید تا دیرتر نشده ما را حمایت کنید با این وضع مطمعنا خانواده‌ها متلاشی می‌شوند.

متاسفانه بیمه جهت بازنشستگی هم نداریم و اگر خودمان هم بیمه رد کنیم برای دو صباح دیگر که پس از مرگمان بازمانده‌هامون درامدی داشته باشند همین مبلغ را هم سریعا قطع می‌کنند.

صد بار نامه نگاری کردیم کلمه معسر را تغییر دهید، در شأن ایثارگر نیست ولی هیچ اندر هیچ.

خواهشا بخاطر خدا و خون برادران شهیدمان که با ایشان هم نفس بودیم کمکمان کنید. فقط تا قبل از واریزی می‌شود اصلاح شود.

بصورت عاجل درخواست حمایت داریم. با تشکر فراوان

 

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.