sedayemodafean.org فرمانده سپا

سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد!

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: این روزها صحبت از محدود کردن سپاه پاسداران می‌شود. به تمام دشمنان و عناصر داخلی خود فروخته و فرومایه می‌گویم سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد!

صدای مدافعان – فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) در سخنرانی روز ارتش که همچنین مصادف با ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) است، گفت: ۷۰ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان رهبر انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل می‌شود. سپاه از همان روزهای اول رسالت پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب را بر عهده می‌گیرد و در همین راستا، سپاه در طول ۴۳ سال گذشته در دفاع از ارزش‌های انقلاب و ملت ایران شهیدان زیادی تقدیم اسلام و میهن اسلامی کرده است.

حسن‌زاده گفت: این روزها صحبت از محدود کردن سپاه پاسداران می‌شود. به تمام دشمنان و عناصر داخلی خود فروخته و فرومایه می‌گویم سپاه در هیچ زمان و مکانی محدود نخواهد شد!

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله (ص) تهران بیان کرد: امروز همه دنیا می‌دانند دشمنان ما نگران رویارویی با این قدرت هستند و دیگر نمی‌توانند حرکتی را علیه اسلام، جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی انجام دهند و در صورت هر حرکتی، پاسخ سختی دریافت نکنند. آن‌ها می‌دانند در برابر هر اقدامی، سیلی سختی از ملت ایران و فرزندان ملت ایران و سپاه انقلاب اسلامی دریافت می‌کنند.

حسن‌زاده در پایان گفت: اگر کسی می‌خواهد عظمت سپاه را درک کند، باید توجه کند به همان میزان که دشمنان انقلاب اسلامی بغض و کینه نسبت به سپاه دارند، سپاه عزتمند و قدرتمند است. به همان میزان که به عصبانیت دشمنان افزوده می‌شود، سپاه نیز توانمندتر به مسیر خود ادامه خواهد داد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.