sedayemodafean.org معاون رئیس جمهور

معاون رئیس جمهور: توجه ویژه‌ای به ورزشکاران پارالمپیکی خواهیم داشت

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به ورزشکاران جانباز و معلول خواهد داشت.

صدای مدافعان – امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌های پارالمپیکی اظهار داشت: امروز این افتخار را داشتم که در خدمت این ورزشکاران باشم. بازدید امروز از ورزش‌هایی بود که هم در تیمی و هم انفرادی افتخارآفرین بوده‌اند. یکی از وظایف ذاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه به شرایط این عزیزان است و بنیاد همیشه پشتیبان این عزیزان بوده است. ما هم در این دولت توجه ویژه‌ای به این ورزشکاران خواهیم داشت.

وی افزود: تقویت همکاری‌ها یکی از مسائلی است که ما در خصوص این ورزشکاران پیگیری خواهیم کرد. این یکی از وظایف بنیاد شهید است و آن را انجام می‌دهیم.

قاضی‌زاده هاشمی درباره گلایه ملی‌پوشان والیبال نشسته از نصف بودن پاداش آنها نسبت به رشته‌های انفرادی و در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع را در دولت‌ پیگیری می‌کند یا خیر؟ گفت: این مسئله مربوط به وزارت ورزش و جوانان است و وزارت ورزش مدیریت آن را بر عهده دارد. ما وظیفه پشتیبانی از تیم‌ها و حمایت از ورزشکاران ایثارگر را انجام می‌دهیم.

وی همچنین گفت: یک کار پایه‌ای در ورزش جانبازان و معلولین صورت گرفته است. اگر دولت و مجلس به شما کمک کرده، منشأ آن خود شما بوده‌اید و امیدوارم این مسیر قهرمانی در آینده نیز دنبال شود. وظیفه ما نیز این است که به تندرستی جسمی و روحی و روانی خانواده‌ها در حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه کنیم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.