sedayemodafean.org روز جانباز

گرامیداشت روز جانباز

به مناسبت گرامیداشت روز جانباز و روز شهید و با حضور اقشار مختلف مردم،مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی مزار شهدا در باغ رضوان ارومیه غبارروبی و عطر افشانی شد.

صدای مدافعان – مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در این مراسم گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بسیار اهمیت دارد و امید است بتوانیم رشادت های آن بزرگواران را به نسل های آینده منتقل کنیم.

امیر سرتیپ علی حاجیلو، فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجا نیز در این مراسم گفت: رمز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام(ره) احیای فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی معجزه قرن های متمادی هست که این امر به برکت خون شهدا اتفاق افتاد.امیرحاجیلو عنوان کرد: دشمنان در هر حال به فکر نفوذ به کشور ما بوده و هستند و در تلاش هستند قدرت نظام جمهوری اسلامی را سست نشان دهند اما شجاعت و جان فشانی شهدا دشمنان ما را مایوس کرده است.

وی گفت: نقش شهدا نقش بسیار بی بدیلی هست که حتی شهادت آن بزرگ مردان ترس به جان دشمنان انداخت.

وی با اشاره به اینکه باید در برابر توطئه های دشمنان آگاه و بیدار باشیم افزود: باید در برابر توطئه های دشمنان آگاه و بصیر و پای کار باشیم و یاد و خاطره شهدای گرانقدر را زنده نگه داریم و از رشادت های آنان درس بگیریم و سیره شهدا را در جامعه جاری و ساری کنیم.

در پایان این مراسم با حضور مسئولان از تعدادی از جانبازان سرافراز و خانواده های شهدا تجلیل و قدردانی شد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.