sedayemodafean.org خرید خدمت سربازی

مصوبه خرید خدمت سربازی لغو شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه از لغو مصوبه این کمیسیون درباره خرید خدمت سربازی در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.

صدای مدافعان – علی یزدی خواه عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس از لغو مصوبه این کمیسیون مبنی بر خرید خدمت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر داد.

 وی گفت: این موضوع پیشنهاد کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۱۴۰۱ بود که با توجه به مخالفت ستاد کل نیروهای مسلح این پیشنهاد از لایحه بودجه حذف شد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تاکید کرد: همچنین مصوبه معافیت مشمولان بالای ۳۰ سال و دارای دو فرزند فقط در کمیسیون تلفیق مطرح شده است که این مورد امکان دارد دوباره مورد مخالفت ستاد کل نیروهای مسلح واقع شود و از لایحه بودجه حذف شود.

به گزارش فارس، به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق، دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود؛ همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

 

 

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.