sedayemodafean.org فراکسیون ایثارگران مجلس

تلاش برای بازپس‌گیری شکایت بنیاد شهید از یک جانباز دفاع مقدس

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: رفع معضلات این قشر از جامعه نیازمند چاره‌اندیشی در دولت‌های قبل بود اما با این حال بنیاد شهید و مجلس یازدهم تلاش خواهند کرد تا خواسته های به حق ایثارگران رفع شود.

صدای مدافعان – با اشاره به شکایت بنیاد شهید از یکی از جانبازان دفاع مقدس به اتهام اخلال در نظم و نشر اکاذیب، توهین و تهدید، افزود: رفع مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران همواره جزء دغدغه‌های مجلس بوده تا جایی که تاکنون نشست‌هایی با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شده است.

نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بدون شک محدودیت‌ها و معذوریت‌هایی برای حل مشکلات ایثارگران وجود دارد، اما با این حال در بودجه ۱۴۰۱ نیز تلاش کردیم تا با شناسایی موانع و روزنه‌ها، مشکلات این قشر را رفع کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا به طور مصداقی، محدودیت‌ها و معذوریت‌ها مشخص شده است و نشست‌های متناوبی با مسئولان امر برگزار گردید لذا چگونگی سامان‌دهی نابه‌سامانی‌ها را به صورت یک به یک، مورد واکاوی قرار دادیم لذا می‌توان گفت که خبرهای خوشی برای قشر ایثارگران در دست داریم.

بامیری با بیان اینکه امروزه مطالبات ایثارگان انباشت شده است، گفت: رفع معضلات این قشر از جامعه نیازمند چاره‌اندیشی در دولت‌های قبل بود اما با این حال بنیاد شهید و مجلس یازدهم تلاش خواهد کرد تا خواسته های به حق ایثارگران رفع شود.

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس، افزود: بهتر بود بنیاد شهید، شکایتی از این جانباز دفاع مقدس نمی‌کرد، حال ما نیز تلاش خواهیم کرد با رئیس بنیاد شهید رایزنی کرده تا موضوع به مصالحه ختم شود.

گفتنی است؛ مدتی است جانبازان، آزادگان و ایثارگران به دلیل برخی کوتاهی ها و عدم اجرای قانون در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع می کنند اما این تجمعات گویا برای برخی از جانبازان عواقب ناگواری داشته است تا جایی که یکی از جانبازان که لیدر برگزاری تجمعات بود و خود برادر شهید هم هست با شکایت بنیاد شهید به دستگاه قضایی احضار شد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.