sedayemodafean.org بیمارستان ساسان

مساعدت بیمارستان ساسان به یک جانباز

بیمارستان ساسان درباره ارائه خدمات به جانبازی که با انتشار ویدیویی اعلام کرده بود که از او درخواست رشوه شده است، توضیحاتی ارائه داد.

صدای مدافعان – به تازگی توضیحات روابط عمومی بیمارستان ساسان درخصوص اقدامات درمانی انجام‌شده برای یک جانبار ۳۵ درصد را منتشر کرد. این جانبازی که تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح قرار دارد در تاریخ ۶ دی‌ ماه سال جاری به دنبال تصادف در بیمارستانی در شهر اردبیل بستری و اقدامات درمانی لازم برای وی به‌صورت کامل اجرا شد که یکی از درمان‌های کشش استخوانی بود و سرانجام بیمار در تاریخ ۱۲ دی‌ماه از این بیمارستان ترخیص شده است.

«این جانباز معزز ۳۵ درصدی در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز ۱۳ دی با آمبولانس وارد اورژانس بیمارستان ساسان شده و پس از ویزیت توسط متخصص اورژانس، اقدامات تشخیصی لازم از جمله گرافی و سی‌تی‌اسکن برای وی انجام و نتایج این اقدامات تشخیصی به پزشکان اطلاع داده شد که مطابق تشخیص این پزشکان، جانباز مذکور را نیازمند بستری و جراحی تشخیص ندادند.»

بر اساس گزارش بنیاد شهید در توضیحات بیمارستان ساسان آمده است: علی‌رغم تمام اتفاقات صورت گرفته، فرد جانباز کماکان بر لزوم بستری و انجام جراحی برای خود اصرار داشته و در نهایت با مساعدت مسئول فنی بیمارستان، یکی از ارتوپدهای مرکز اقدام به بستری کردن بیمار در سرویس خود می‌کند و تمام اقدامات پزشکی برای وی اجرایی می‌شود.

با توجه به اینکه این جانباز به دلیل تصادف دچار آسیب‌دیدگی شده است، نمایندگی بیمه نیروهای مسلح معرفی‌نامه‌ای برای وی صادر نکرده است چراکه موضوع بیمه باید از طریق بیمه شخص ثالث خود یا مقصر حادثه پیگیری و انجام شود. بنابراین بیمار با پرداخت مبلغی به عنوان علی‌الحساب بستری شده است.

بیمارستان ساسان بنا بر وظیفه ذاتی خود و همچنین شرایط فرد جانباز، وظایف خود را انجام داده است و با رایزنی‌های انجام‌شده با مسئولین بیمه نیروهای مسلح مقرر شد مساعدت‌های لازم برای این جانباز به عمل آید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.