sedayemodafean.org رئیس بنیاد شهید

قول قاضی‌زاده برای “شهید خدمت” محسوب‌ شدن جنگل‌بانانی که حین خدمت جان خود را از دست دادند

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پیگیری “شهید” محسوب شدن جان‌نثاران حوزه منابع طبیعی قول مساعد داد.

صدای مدافعان – سیدامیر حسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بعد از ظهر امروز با حضور در گلزار شهدای امامزاده الازمن این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

رئیس بنیاد شهید همچنین با غرس نهالی به یاد شهدا به پویش ایرانی سرسبز ( هر ایرانی، یک درخت) پیوست. در این مراسم معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان جنگل‌ها، مشاور رئیس سازمان، مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل‌ها و جمعی از مسئولان استانی از جمله استاندار حضور داشتند.

همزمان با حضور رئیس بنیاد شهید در گلزار شهدای امامزاده الازمن، تعدادی از خانواده‌های کارکنان منابع طبیعی که در حین خدمت جان خود را از دست داده بودند، حضور داشتند و از قاضی‌زاده هاشمی خواستند این افراد به عنوان شهید خدمت محسوب شوند.

رئیس بنیاد شهید در پاسخ به این درخواست اظهار داشت: این موضوع نیاز به قانونگذاری دارد و با سلاجقه و ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی صحبت‌هایی انجام دادیم.

وی افزود: درباره همین موضوع کمیته‌ای تشکیل شده است و حتما این موضوع پیگیری و حل و فصل می‌شود.

گفتنی است رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای سخنرانی در یادواره شهدای خراسانی مقیم گرگان، حضور در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا به استان گلستان سفر کرده است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.