sedayemodafean.org وزیر ورزش و جوانان

دفاع مقدس هنوز تمام نشده است

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه باید امانتی که از شهدا و جانبازان به ما رسیده قدر بدانیم تصریح کرد: دفاع مقدس هنوز تمام نشده و به شکل دیگر و در ساحت دیگر ادامه دارد.

صدای مدافعان – دکتر سید حمید سجادی در دومین شب خاطره شهدای ورزشکار که در دهکده نشاط برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و‌خاطره دلاورمردیها و رشادت های بسیجیان اظهار داشت : جامعه ورزش ۵ هزار شهید تقدیم نظام کرده و ۱۳۵ شهید مدافع حرم اهل بیت هم ورزشکار بودند که یک اتفاق ارزشمند محسوب می شود که باید برخورد ببالیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه باید امانتی که از شهدا و جانبازان به ما رسیده قدر بدانیم تصریح کرد : دفاع مقدس هنوز تمام نشده و به شکل دیگر و در ساحت دیگر ادامه دارد.

دکتر سید حمید سجادی گفت: ورزش کشور هم در طی این سارها راه خودش را آرام و پیوسته طی کرده و در حد خودش انجام وظیفه کرده اما نباید قانع باشیم و همچنان باید با قدم های استوار در این نظام مقدس گام برداریم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت برگزاری مراسمی که به مناسبت شهدا برگزار می شود، اطهار داشت : اسلام بر پایه اخلاق استوار شده و در ورزش هم بیش از پیش به اخلاق نیاز داریم تا سیره پیامبر مهربانی و رحمت را جاری کنیم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.