sedayemodafean.org قاضی‌زاده هاشمی

لغو سریالی دیدارهای رئیس بنیاد با خانواده‌های شهدا باعث دلخوری آن‌ها شد

هفته گذشته، در برنامه‌های متعددی قرار بود که رئیس بنیاد شهید با خانواده‌های شهدای ترور و هسته‌ای و همچنین با دیگر خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز دیدار کند. اما همزمانی این دیدار‌ها باعث شد که دیدار با خانواده شهدای هسته‌ای به تعویق بیفتد و این باعث دلخوری آن‌ها بشود.

صدای مدافعان – مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید ضمن عذرخواهی از خانواده‌های شهدای ترور اظهار داشت که قاضی‌زاده هاشمی عصر هر پنجشنبه‌ به منزل شهدا و ایثارگران می‌رود. چون خانواده شهدای ترور و هسته‌ای در زمان مقرر در محل دیدار حاضر نشدند و از سوی دیگر، امکان تغییر زمان دیدارهای بعدی قاضی‌زاده هاشمی با سایر خانواده شهدا وجود نداشت، این دیدارها لغو شد.

سعید حقیقی در ادامه گفت که قاضی‌زاده هاشمی در برنامه‌های متعددی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو می‌کند و در مدت کوتاهی که این مسئولیت را بعهده داشته، طی ۴ سفر استانی، به دیدار ایثارگران رفته‌است. علاوه بر این، این هفته هم در عصر روز پنجشنبه، جهت دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به‌صورت حضوری در منازل آنها حضور داشت.

به تازگی نشست‌های قاضی‌زاده هاشمی با تشکل‌های ایثارگری نیز برگزار می‌شود. آخرین دیدار وی چهارشنبه هفته گذشته انجام شد. در حالیکه دیدارهای ویدئو کنفرانسی ایشان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به منظور بررسی و حل مشکلات آنها انجام می‌گیرد، اما بی توجهی‌ و بی‌عدالتی نسبت به مشکلات جامعه ایثارگری از سوی دستگاه‌های مختلف، موجب رنجش خاطر این عزیزان شده است. بنابراین اگر قاضی‌زاده هاشمی، مسئولان ذیربط و دیگر متولیان این امر، به کارآمدی و تاثیرات خود در حل مشکلات جانبازان و ایثارگران، بخصوص خانواده‌‌های شهدا واقف باشند، آیا بهتر نیست که در هر فرصتی که پیش می‌آید، با همه‌ی اقشار جامعه ایثارگری دیدار کنند؟

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.