sedayemodafean.org فرزندان جانباز

حادثه تلخ فرزند شهید در کهگیلویه تکرار نشود

جمعی از فرزندان جانباز و مالباختگان خرید خودرو و شاکیان پرونده “رضا شیرعلی” در جلوی فرمانداری شهرستان و اداره بنیاد شهید کهگیلویه تجمع اعتراضی برپا کردند.

صدای مدافعان – جمعی از فرزندان جانباز و مالباختگان خرید خودرو و شاکیان پرونده فردی بنام “رضا شیرعلی” در جلوی فرمانداری دهدشت و اداره بنیاد شهید کهگیلویه تجمع اعتراضی برپا کردند.

رضا شیرعلی فردی اهل شهرستان امیدیه است، این فرد مدعی شده بود که می‌تواند خودروهای صفرکیلومتر را زیر قیمت بازار به مشتریان خود بفروشد و با این ترفند در سطح شهرستان های جنوبی کشور برای خود بازار فروش خودرو راه‌اندازی کرده بود.

شیرعلی در ابتدای شروع کار برای رونق کسب و کار خود و جلب رضایت مشتریان، تعدادی خودرو صفر کیلومتر زیر قیمت بازار به مشتریان خود می‌فروشد و این اقدام او باعث می‌شود که مشتریان زیادی در شهرهای جنوبی کشور پیدا کند و کم کم آوازه کسب و کار این فرد و متقاضیان خرید خودرو به دیگر شهرستان‌های کشور از جمله شهرستان کهگیلویه می‌رسد.

خرید خودروی صفر کیلومتر زیر قیمت بازار افراد زیادی در سطح شهرستان کهگیلویه را وسوسه کرده تا از این فرد خودرو خریداری کنند به همین خاطر تعداد ۷۰ نفر بعنوان واسطه در شهرستان کهگیلویه متقاضی خرید بیش از ۹۰۰ خودرو می‌شوند و پول‌های خود را به حساب رضا شیرعلی واریز می‌کنند و منتظر خودروهای صفر کیلومتر می‌شوند.

متأسفانه شرایط برای متقاضیان خرید خودرو در شهرستان کهگیلویه و سایر شهرستان های دیگر به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد و شخص فروشنده خودروهای مردم را به آنها تحویل نمی‌دهد و سرنوشت پول‌های میلیاردی مردم نیز نامعلوم می‌شود. خریداران وقتی شرایط را می‌بینند پیگیر فروشنده می‌شوند و آنطور که گفته می‌شود در حال حاضر “رضا شیرعلی” در زندان دهدشت در بند قانون است.

یکی از شاکیان در این باره به ایلمانیوز گفت: در شهرستان کهگیلویه بیش از ۷۰ نفر شاکی رضا شیرعلی هستیم و مبلغ ۱۳۵ میلیارد برای خرید خودرو به حساب او واریز کردیم.

وی گفت: بیشتر خریداران تمام دارایی خود را جهت خرید خودرو به حساب شیرعلی واریز کردند به امید آنکه بالاخره روزی صاحب ماشین می‌شوند اما از شانس بد ما طرف کلاهبردار بوده و پول‌های ما را خورده است.

این شاکی عنوان کرد: الان بیش از سه ماه است که ما از این فرد شکایت کردیم و منتظر هستیم تا از طریق قانون پول‌هایمان به ما برگردانده شود اما تاکنون هیچ خبری نشده است.

این شهروند دهدشتی گفت: از مدیرکل دادگستری استان جناب نگین تاجی و سایر مسئولان استانی خواستاریم به این پرونده ورود کنند و اجازه ندهند سرمایه ما نابود شود.

وی افزود: مردم به ما فشار آورده و پولهایشان را می‌خواهند، ما هم در این میان ضرر کردیم و تمام دارایی مان را به حساب شیرعلی واریز کردیم و هیچ چیزی نداریم، فشار روحی روانی زیادی روی ماست و نمیدانیم چیکار کنیم.

این فرد مالباخته گفت: از مسئولان استانی درخواست می‌کنیم به فریاد ما برسند، نگذارید اتفاق تلخی که برای فرزند شهید افتاد باری دیگر در کهگیلویه تکرار شود، سرمایه و دار و ندارمان را از دست دادیم و هیچ امیدی نداریم، به کمک ما بیایید و با رسیدگی خارج از نوبت به پرونده هرچه زودتر تکلیف ما را روشن کنید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.