sedayemodafean.org قاضی‌زاده هاشمی

ضرورت توجه به امور ورزشی جامعه ایثارگری

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی کشور قایقرانی در رشته پاراکانو، بر ضرورت توجه به امور ورزشی جامعه ایثارگری تأکید کرد.

صدای مدافعان – سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این مراسم که عصر دوشنبه ۱۰ آبان به مناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک در محل فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد با تبریک به قهرمانان این دوره از مسابقات اظهار کرد: امیدوارم همه عزیزانی که دچار آسیب جزئی جسمی هستند همچنان اهل ورزش باقی بمانند. ورزش، نشاط، سرزندگی و سلامت جسمی مضاعفی ایجاد می‌کند.

وی افزود: در دوره جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش می‌کنیم برای جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا برنامه‌های ورزشی مختلفی تدارک ببینیم تا شاهد نشاط و شادابی این عزیزان باشیم. جانبازانی که فعالیت بدنی جدی و مداومی دارند، کمتر بیمار می‌شوند و نیازشان به مصرف دارو و مراجعه به پزشک کاهش می‌یابد و از این جهت نیز توجه به امور ورزشی جامعه ایثارگری ضروری است.

معاون رئیس جمهور در ادامه خطاب به قهرمانان این مسابقات گفت: به ورزشکاران پارالمپیکی که برای کشورمان افتخارآفرینی کردند می‌بالیم. امیدواریم شما نیز در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان قهرمانان ملی و بین‌المللی شناخته شوید.

قاضی‌زاده هاشمی با قدردانی از رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: امیدواریم همه فدراسیون‌های ورزشی به مسئولیت‌های اجتماعی خود توجه داشته باشند و علاوه بر قهرمان‌پروری و حرفه‌ای‌گری به دنبال بالا بردن سطح سلامت و نشاط جامعه نیز باشند.

در پایان این مراسم مدال و لوح قهرمانی نفرات اول، دوم و سوم کشوری این دوره از مسابقات توسط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران اهدا شد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.