sedayemodafean.org فراکسیون ایثارگران

تشکیل فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم

مجلس یازدهم به عنوان یک مجلس انقلابی که اکثریت نمایندگان آن را ایثارگران تشکیل می‌دهند، دفاع از محرومان جامعه و قشر بزرگ ایثارگر را در سرلوحه کار خود قرار داده است..

صدای مدافعان – فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم هفته آینده تشکیل می شود.

حجت‌الاسلام حسن نوروزی، نماینده ایثارگر مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت: مقرر شد پس از تعیین کمیسیون های تخصصی نمایندگان مجلس یازدهم، فراکسیون های تخصصی مجلس نیز تشکیل شود که در این راستا فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم در هفته آینده نخستین جلسه خود را برگزار خواهد کرد.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس دهم خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از ۶۰ نفر از نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی برای عضویت در فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود در روزهای آینده این عدد افزایش یابد.

نماینده ایثارگر مجلس یازدهم متذکر شد: هدف از برگزاری جلسه فراکسیون ایثارگران در هفته آینده، برگزاری انتخابات و تعیین رئیس، نواب رییس و سخنگوی فراکسیون است که امیدواریم پس از شکل گیری آن، با روحیه جهادی و انقلابی در رفع مشکلات، موانع و فراهم کردن مطالبات جامعه بزرگ ایثارگری گام های موثری برداشته شود.

  نکته مهم این است که بسیاری از دولت‌های پیشین انقلابی تلاش خود را کرده‌اند که مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را برطرف کنند اما تاکنون موفق نشدند و سوال اینجا است که آیا با تشکیل این فراکسیون امیدی به حل مشکلات آنها خواهد بود؟ مثل همیشه مسئولان موظف هستند با استفاده از راهکارهای مختلف در جهت برطرف کردن نگرانی و دغدغه‌های جامعه ایثارگران و جانبازان اقدام کنند.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.