sedayemodafean.org فرمانده کل سپاه

دستور سرلشکر سلامی به فرماندهان سپاه در سراسر کشور: واکسیناسیون را ۲۴ ساعته کنید

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: به همه فرماندهان سپاه های استانی دستور قاطع می دهم که با تمام استعداد و ظرفیت ممکن در عرصه تحقق اهداف طرح شهید سلیمانی به صحنه بیایند و همه این استعدادی که تا امروز ایجاد کرده اید را به شکل کامل بکار بگیرید.

صدای مدافعان – سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه بررسی روند اجرایی گام پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، طی سخنانی اظهار داشت: به همه فرماندهان سپاه های استانی دستور قاطع می دهم که با تمام استعداد و ظرفیت ممکن در عرصه تحقق اهداف طرح شهید سلیمانی به صحنه بیایند و همه این استعدادی که تا امروز ایجاد کرده اید را به شکل کامل بکار بگیرید.

وی افزود: هر چه امکان امتداد زمان حضور نیروها در مراکز واکسیناسیون وجود دارد این ظرفیت را بسط دهید تا ۲۴ ساعت کامل شود و مردم بدون فشار و ازدحام قادر باشند تا به سرعت عمل واکسیناسیون را انجام دهند و به امور زندگی خود برسند. علاوه بر اینکه زمانی که تمام ظرفیت به کار گرفته شد و باز هم واکسن وجود داشت و مردم نیازمند تزریق واکسن بودند، تعداد مراکز خدمات دهی سپاه باید افزایش پیدا کند و به همین جهت تمامی فرماندهان استانی و دیگر فرماندهان سپاه در بکار گیری اماکن سپاه پاسداران برای انجام فرآیند واکسیناسیون مختار هستند و فرماندهان باید به تشخیص خودشان و به تناسب نیاز از امکانات سپاه نهایت استفاده را ببرند.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: امروز فصل نوازش مردم ما است و ما نمی توانیم آلام و مصیبت های مردم را تحمل کنیم در حالی که قادریم این آلام را کاهش دهیم. از سوی دیگر به خانه های مردم رجوع کنید و پیش از آنکه مردم به سمت شما دست کمک و یاری دراز کنند، نیازهای آنها را برطرف کنید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.