sedayemodafean.org واکسن کرونا

بیش از ۱۴ هزار و ۷۰۰ جانباز در استان تهران واکسینه شدند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: ۱۴ هزارو ۷۳۶ نفر از ایثارگران و جانبازان واجد شرایط از سوی بنیاد برای تزریق واکسن کرونا به مراکز درمانی معرفی شده‌اند که از این تعداد هشت هزار و ۳۶۴ نفر از آنان دُز اول و شش هزار و ۳۷۲ نفر هر ۲ دُز واکسن را دریافت کرده اند.

صدای مدافعان – عبدالله مرتضوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به جز ۱۴ هزارو ۷۳۶ نفر از ایثارگران و جانبازان که برای دریافت واکسن کرونا به مراکز درمانی و تجمیعی معرفی شدند، جانبازان اعصاب و روان، تعدادی از همسران شهدا و گروه های سنی هدف نیز واکسینه شده اند.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۳۵ نفر از جانبازان ۶۰ تا ۷۰ درصد، یک هزار و ۲۵ نفر از جانبازان ۵۰ تا ۶۰ درصد، ۷۵۷ نفر از جانبازان ۴۰ تا ۵۰ درصد، چهار هزارو ۶۴۰ نفر از جانبازان ۲۵ تا ۴۰ درصد، ۲۳۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد به بالا از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران به مراکز درمانی و تجمعی معرفی و به آنان واکسن کرونا تزریق شده است.

به گفته مرتضوی تاکنون یک هزار و ۴۶۱ نفر از پدران و ۳ هزارو ۵۱۹ نفر از مادران شهدا نیز واکسینه شده اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران اذعان داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران افتخار ارائه خدمت به خانواده هشت هزار و ۸۰۰ شهید، و ۲۴ هزار و ۵۰۰ جانباز و یکهزار و ۳۸۷ آزاده را دارد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.