sedayemodafean.org رئیس کل دادگستری خراسان شمالی

دیدار نادری رئیس کل دادگستری خراسان شمالی

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با خانواده جانباز آزاده سرافراز دفاع مقدس، هاشم حاتمی و شهید معزز دولت نظر در بجنورد دیدار کرد. هرچند که از این نوع دیدارها توسط مسئولان شهری و استانی استقبال می کنیم، بنظر میرسد که در طول سالهای ‌اخیر سر زدن مسئولان به فداکاران نظام اسلامی رو به کاهش است و نادرتر شده‌است.
صدای مدافعان – حجت‌الاسلام جعفری، رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی با خانواده جانباز و آزاده سرافراز دفاع مقدس هاشم حاتمی و شهید معزز دولت نظر در بجنورد دیدار کرد.
در این دیدار‌ها سید جواد ایلالی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، تعدادی از معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان، حسینی، مدیر کل و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند.
حجت‌الاسلام جعفری در دیدار با مادر، همسر و فرزندان شهید دولت نظر بافکر، رمز دوام و بقاء نظام مقدس جمهوری اسلامی را قدرت ایمان و اعتقاد راسخ به ارزش‌های الهی برشمرد و تصریح کرد: این انقلاب به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های آنان توانسته تا کنون با اقتدار و صلابت به حیات خود ادامه دهد؛ در حالی که آتش افروزان و دشمنان این مرز و بوم در زوال و نیستی و استیصال گرفتار شده اند و به یمن الطاف حضرت حق تعالی خبری از آن‌هایی که تا دیروز گمان می‌کردند این نظام ماندگار نخواهد بود نیست و همه این دون صفتان به درک واصل شده اند.
وی با اشاره به ویژگی‌های ممتاز اخلاقی و رفتاری شهدا گفت: شهیدان عزیز با اخلاص تمام، جان بر کف نهاده و با لبیک به فرمان، امام امت(ره) برای دفاع از کشور و صیانت و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی با تمام توان در مقابل دشمنان و مزدوران آنان ایستادگی کردند و با نثار جان خود در این راه، امنیت و آرامش امروزی را برای این مرز و بوم به ارمغان آوردند.
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شادروان هاشم حاتمی از جانبازان و آزادگان سرافراز دفاع مقدس، جانبازان را از جمله ذخائر ارزشمند انقلاب و مایه عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توصیف و بیان کرد: جمهوری اسلامی افتخار می‌کند که این عزیزان با گسترش فرهنگ ناب شهادت، ایثار و از خودگذشتگی حماسه‌های ماندگار به یادگار گذاشتند و صدای این انقلاب را در اقصی نقاط جهان طنین انداز کردند.
شایان ذکر است شهید گرانقدر دولت نظر بافکر در جریان عملیات خیبر در اسفند ماه سال ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل شد و جانباز متوفی هاشم حاتمی نیز در خرداد ۱۳۶۰ در منطقه دهلاویه به فیض جانبازی رسید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.