sedayemodafean.org سردار سرتیپ دوم

مسئولان به وعده‌های خود برای رفع بحران بی‌آبی عمل کنند

سردار حسن‌زاده گفت: در راستای تلاش‌ها برای کاهش اثرات کم‌آبی در خوزستان و به منظور انتقال آب، به تعدادی پمپ آب نیاز داریم که با کمک خیّران در حال تهیه آن‌ها هستیم. تلاش های سپاه و خیرین سراسر کشور در این شرایط بحرانی بسیار قابل تقدیر است ولی باید توجه داشت که بحران بی‌آبی نتیجه چندین دهه سوءمدیریت است و رفع آن نیازمند برنامه‌ریزی‌های درازمدت و پیگیر می باشد. 

صدای مدافعان – سردار سرتیپ دوم «حسن حسن‌زاده» فرمانده سپاه تهران بزرگ روز چهارشنبه در گفتگوی مطبوعاتی درباره فعالیت‌های محرومیت‌زدایی سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص)، اظهار داشت: فعالیت‌های محرومیت‌زدایی ما مرهون تلاش‌های عموم مردم و بسیجیانی است که در محلات، مساجد و گروه‌های جهادی فعالیت می‌کنند.

وی در خصوص راه حل بحران بی‌آبی در خوزستان به ارسال حدود ۲۰۰ مخزن آب هزار لیتری و دو هزار لیتری توسط گروه‌های جهادی تهران بزرگ برای کمک به مردم خوزستان اشاره کرد و همچنین گفت که در این هفته سپاه در حال تهیه ۳۰۰ مخزن دیگر به همراه اعزام تعدادی تانکر آب‌رسان سیار به این استان هست.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ ادامه داد: البته امیدواریم در کنار این کمک‌ها، مسئولان مربوطه هم به وعده‌های خود عمل کنند تا مشکل آب و فاضلاب این استان کاهش یابد؛ زیرا با توجه به امکانات بسیاری که در کشور وجود دارد، نباید شاهد چنین مشکلاتی در استان‌های کشورمان به‌ویژه خوزستان که مردم آن دِین خود را در هشت سال دفاع مقدس ادا کردند، باشیم.

سردار حسن‌زاده در ادامه با بیان اینکه این محموله با همکاری خیّران، اصناف و بازاریان تهران، بسیج اقشار مانند بسیج ادارات و بسیج کارگری ساماندهی شده است، گفت: علاوه بر این، در راستای تلاش‌ها برای کاهش اثرات کم‌آبی در خوزستان و به منظور انتقال آب، به تعدادی پمپ آب نیاز داریم که با کمک خیّران در حال تهیه آن‌ها هستیم و این کمک‌ها را تا رفع مشکل کم‌آبی در خوزستان ادامه خواهیم داد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.