sedayemodafean.org سردار نصرت‌الله سیف

در زمان قطعی برق برای کمک به جانبازان شیمیایی به یک نهضت نیاز داریم

سردار نصرت‌الله سیف گفت: برای کمک به وزارت نیرو در رفع مشکلات کمبود برق، به یک نهضت نیاز داریم و اگر خانم‌های خانه دار بسیج شوند و نهضت کاهش مصرف شروع شود مشکل برق نیز برطرف می‌شود.

صدای مدافعان – چندی پیش مقاله‌ای در سایت ما منتشر شد که در آن به یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به قطعی برق اشاره کردیم. حقیقت این است که دولت نمی‌تواند جوابگوی مشکلات مردم مانند بی‌ آبی و بی‌ برقی باشد اما از آنجایی که دولت در قبال جان و سلامت جانبازان و بیماران تنفسی مسئولیت دارد، باید پاسخگوی این عزیزان باشد.

سردار نصرت‌الله سیف رئیس سازمان بسیج عشایری کشور در رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با محور مصارف ادارات، اصناف و کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی (طرح شهید عباسپور) میگوید که در استان‌های گرمسیر کشورمان، افراد سالمند و مریضی وجود دارند که در خانه قرنطینه هستند که حتی اگر یک یا دو ساعت برق آنها قطع شود با مشکلات جدی مواجه خواهند شد. وی در ادامه به افرادی مانند جانبازان شیمیایی اشاره کرد و  توضیح داد که آنها از دستگاه اکسیژن ساز استفاده می‌کنند. وی همچنین به نوزادان اشاره کرد که قطع برق برایشان بسیار مشکل ساز است.

سردار سیف با اشاره به کمبود ده درصدی در تولید برق گفت که الان مصرف و تولید برق به مرحله سر به سر رسیده که باید همه دست به دست هم دهیم و به وزارت نیرو حتی با خاموش کردن یک لامپ، کمک کنیم. وی افزود که بسیجیان موظفند با امر به معروف و نهی از منکر، از اسراف جلوگیری کنند چرا که بسیج در همه ادارات و وزارتخانه‌ها فعال است.

سردار سیف به مسئولان وزارت نیرو خطاب کرد و گفت که تلاش کنید با بی تدبیری در خاموش کردن یک مجموعه یا یک مکان، باعث نارضایتی نشوید که این موضوع مانند تیری است که به اشتباه از تفنگ خارج می‌شود. وی به دستور سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج کشور اشاره کرد و افزود که بر اساس فرمان ایشان در ماه جاری باید سی درصد مصرف برق ادارات با راهنمایی و کنترل بسیج، درمقایسه با ماه قبل کاهش یابد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.