جانبازان بالای ۵۰ درصد استان مرکزی علیه کرونا ایمن‌سازی شدند

سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: جانبازان بالای ۵۰ درصد و والدین معظم شهدای این استان علیه ویروس کرونا ایمن‌سازی شدند.

صدای مدافعان – «محمدرضا توحیدنژاد» سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی روز دوشنبه گفت: بر اساس گزارش‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی اراک و حوزه درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، پوشش واکسیناسیون جانبازان ۵۰ درصد به بالا و والدین شهدای استان علیه کرونا کامل شده و در صورتی که افراد مشمول این گروه از واکسیناسیون جامانده‌اند، می‌توانند با مراجعه به مراکز بهداشت نقاط مختلف استان واکسن را دریافت کنند.

وی ادامه داد: واکسن کرونا برای پنج‌هزار جانباز ۲۵ تا ۵۰ درصد و همسران جانبازان ۷۰ درصد استان نیز تامین شده و فرآیند تزریق واکسن برای این جامعه هدف در مراکز بهداشت نقاط مختلف استان در حال انجام است.

سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اظهار داشت: در مرحله نخست واکسیناسیون جامعه هدف این نهاد انقلابی ۴۰ نفر والدین ۲ شهید و ۶۰ جانباز ۷۰ درصد واکسینه شدند و در مرحله دوم نیز ۶۵۰ جانباز ۵۰ تا ۷۰ درصد این واکسن را دریافت کردند.

توحیدنژاد بیان کرد: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی آمادگی دارد به ایثارگران گروه هدف واکسیناسیون کرونا که بیماری سخت درمان و شرایط زمین گیری دارند، اقلام توانبخشی و تجهیزات پزشکی در اختیار قرار دهد.
استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید والامقام و ۱۲ هزار جانباز در جنگ تحمیلی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.