sedayemodafean.org مشارکت پررنگتر ایثارگران

چالش‌های جلب مشارکت ایثارگران در انتخابات

مدیرکل بنیاد خراسان شمالی بیان کرد: مساله انتخابات و حضور و مشارکت پررنگتر ایثارگران مساله مهم و قابل توجهی بوده و نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس مقبولیت مردم و مشروعیت الهی بنا شده است و از سویی شرکت در انتخابات ادامه راه شهداست.

صدای مدافعان – صبح امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ کارکنان بسیجی بنیاد خراسان شمالی در جلسه بصیرتی با موضوع انتخابات گرد یگدیگر جمع شدند.
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در این جلسه زمینه سازی مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران به انتخاب مردم اهمیت ویژه می‌دهد و بر پایه انتخاب مردمی استوار است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی همچنین در خصوص دادن جان ها برای حفظ کشور و نظام  گفت : شهدای عزیز با ایثار و فداکاری در میدان های رزم این پیام را به جامعه دادند که برای دفاع از اهداف و آرمان های نظام مقدس اسلامی بایستی تا پای جان ایستادگی کرده.

مدیرکل بنیاد خراسان شمالی افزود: شهدا مایه فخر و مباهات کشور هستند و عزت و اقتدار نظام در سایه ایثارگری شهدای گرانقدری است که امروز همه ما مدیون فداکاری های آنان هستیم.

وی در فراز دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز نیز دفاع مقدس و آزمایش بسیار بزرگی سر راه ماست خاطر نشان کرد: بسیاری از ناهنجاریها و نابسامانیها با حضور حداکثری در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح حل و فصل خواهد شد لذا هر ایرانی وظیفه شناس، میهن پرست، مکتبی و انقلابی باید با احساس مسئولیت  و برای ادای دین نسبت به کشور و نظام ، آگاهانه در این آزمایش بزرگ و سرنوشت ساز شرکت نماید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.