www.sedayemodafean.org بیش از ۱۵۰ هزار نفر در یادمان شهدای گمنام

بیش از ۱۵۰ هزار نفر در یادمان شهدای گمنام

مسئول هماهنگی یادمان شهدای گمنام اندیمشک گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر از راهیان نور و مهمانان نوروزی در این یادمان حضور یافتند.

بهمن پاپی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: نمایشگاه زهرائیان به همت پادگان دوکوهه در اندیمشک راه‌اندازی و آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی و راهیان نور است.

وی افزود: روزانه ده‌ها هزار نفر از کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور در یادمان شهدای گمنام اندیمشک حضور یافته و به مقام شامخ شهدا ادای احترام می‌کنند.

مسئول هماهنگی یادمان شهدای گمنام اندیمشک تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ هزار نفر در ایام تعطیلات آغاز سال نو در یادمان شهدای گمنام اندیمشک حضور پیدا کرده‌اند.

وی گفت: روزانه بیش از ۳۰۰ دستگاه اتوبوس راهیان نور از استان‌های اصفهان، آذربایجان، خراسان و اقصی نقاط کشور برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا به یادمان شهدای اندیمشک آمده‌اند.

پاپی اظهار کرد: یادمان شهدای گمنام اندیمشک همه روزه در طول ایام سال آماده پذیرایی از کاروان‌های سرزمین نور است و تا پایان تعطیلات نوروزی نیز آماده پذیرایی از زائرین کربلای ایران است.

وی گفت: نمایشگاه زهرائیان با همت پادگان دوکوهه در یادمان شهدا گمنام راه‌اندازی و از روزهای آغازین تعطیلات نوروزی آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی و کاروان راهیان نور است.

برگرفته از خبرگزاری مهر

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.