sedayemodafean.org رزمایش کمک مومنانه

برگزاری رزمایش کمک مومنانه ورزشکاران جانباز و معلول آسیب دیده از کرونا

هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان یزد با همکاری ستاد اجرائی فرمان امام (ره) استان، هفتمین مرحله رزمایش کمک مومنانه ویژه ورزشکاران جانباز و معلول آسیب دیده از کرونا را برگزار کرد.

صدای مدافعان – رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین یزد در حاشیه این مراسم گفت: در این مرحله تعداد ۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۱۷۰ میلیون ریال بین خانواده‌ها و معلولین ورزشکار توزیع شد.در ادامه علی محمد عطابخش با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در هیأت جانبازان و معلولین استان یزد افزود: فدراسیون و هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین همواره در کار‌های ارزشی و فرهنگی در کشور پیشتاز بوده اند ما امیدواریم که شاهد موفقیت روز افزون ورزشکاران و افراد معلول در یزد باشیم و از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کنیم.

دبیر هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان یزد ضمن تشکر از حضور مسئولین و ورزشکاران در برگزاری هفتمین رزمایش کمک مومنانه گفت: شرایط فعلی و بیماری کرونا زندگی آحاد جامعه بخصوص افراد معلول را درگیر خود کرده است.

سید کاظم حسینی در ادامه افزود: متأسفانه در شرایط فعلی فعالیت‌های ورزشی آنچنان که باید و به صورت فیزیکی برپا نشده است هر چند که طی سال‌های اخیر با همکاری و حمایت خاص سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری مسابقات ورزشی پارالمپیاد به صورت جدی و پررنگ برگزار شد که با آمدن بیماری کرونا این روند متوقف گردید.

دبیر هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان یزد گفت: به هرحال ما خودمان را با شرایط موجود وفق دادیم و سعی کردیم از ورزش فاصله نگیریم و ورزشکاران ما ورزش در خانه را به صورت مجازی دنبال کردند.

حسینی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله) گفت: در کنار بحث ورزش، ما نخواستیم برخی از ورزشکاران معلول که زندگی آن‌ها تحت تاثیر کرونا قرار گرفته و صاحب زن و فرزند هستند یا ورزشکاری که تازه کار است بخاطر فقر از ورزش فاصله بگیرد و طی این مدت رزمایش کمک مومنانه را آغاز کردیم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.