sedayemodafean.org ایثارگران فاقد مسکن

ایثارگران فاقد مسکن در خراسان شمالی تا کی باید صبر کنند؟

بجنورد- معاون توسعه مدیریت استاندار خراسان شمالی گفت: طی یک هفته آینده علاوه بر جمع بندی تعداد ایثارگران متقاضی دارای شرایط، راه کارهای لازم برای ساخت مسکن در شهرهای فاقد زمین ارائه شود.

صدای مدافعان – علی بیگ‌زاده پیش از ظهر سه شنبه در نشست بررسی مشکلات مسکن ایثارگران خراسان شمالی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: طی سال گذشته ۷۰۰ نفر از ایثارگران استان، از زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن بهره مند شدند.

آیین نامه تسهیلات مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا

تبصره  ۶- جانبازان هفتاد درصد (۷۰ %) و بالاتر که با توجه به وضعیت جسمانی دارای مسکن نامناسب می باشند با تأیید بنیاد شهید و امور ایثارگران می توانند پس از تسویه تسهیلات قبلی مسکن ایثارگری مجدداً از این تسهیلات بهره مند شوند.

معاون توسعه مدیریت استاندار خراسان شمالی ادامه داد: برای تأمین مسکن ایثارگران استان به دنبال انجام کار در چهارچوب اقدامات روزمره اداری نیستیم بلکه باید با یک کار ویژه دغدغه مسکن این قشر ارزشمند جامعه برطرف شود.

وی افزود: با نگاهی مثبت تا یک هفته آینده علاوه بر جمع بندی تعداد ایثارگران متقاضی دارای شرایط، راه کارهای لازم برای ساخت مسکن در شهرهای فاقد زمین ارائه شود و همچنین اموری که باید از سطح ملی پیگیری شود، مشخص خواهد شد.

بیگ‌زاده در انتها گفت: تا سوم خرداد ماه سال جاری باید بخشی از کار انجام شود و بنابراین همه پای کار بیایند.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.