sedayemodafean.org تزریق واکسن جانبازان به رئیس بنیاد شهید دیلم

تزریق واکسن جانبازان به رئیس بنیاد شهید دیلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اسفندماه سال گذشته از جانبازهای بالای ۵۰ درصد شهرستان دیلم دعوت می‌شود تا برای تزریق واکسن مراجعه کنند اما برخی افراد حضور پیدا نکردند و مدیر بنیاد شهید دیلم برای جلوگیری از انقضای واکسن، این سهمیه را استفاده کرد.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از فارس، سعید کشمیری اظهار داشت: ماجرای واکسن زدن رئیس بنیاد شهید بوشهر مربوط به ۱۳ اسفندماه سال گذشته است، زمانی که دومین فاز واکسن به بوشهر آمده بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در این فاز از جانبازهای بالای ۵۰ درصد شهرستان دیلم دعوت می‌شود تا برای تزریق واکسن مراجعه کنند و در صورتی که با تک‌تک آن‌ها تماس گرفته شد اما کسی حضور پیدا نکرد.

وی توضیح داد: بسته واکسن آنها طوری است که اگر باز شوند قابل نگه‌داری نیستند و باید یا از آن استفاده شود یا دور ریخته شود البته این رسم در دنیا هم مرسوم است که اگر واکسنی باز شد و کسی نبود برای زدن آن به اولین نفری که در آن مکان حضور دارد و واجد شرایط است تزریق شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: در آن زمان تنها یک دوز اضافه می‌آید و برای جلوگیری از دور ریختن واکسن و بدون هیچ برنامه‌ریزی از قبل کمااینکه خود رئیس بنیاد شهید هم داوطلب نبودند به وی تزریق می‌شود.

کشمیری گفت: با توجه به اطلاعات حراست دانشگاه هیچ کار غیرقانونی صورت نگرفته است و همهٔ تلاش ما بر اجرای سند ملی در تزریق واکسن به مردم است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.