sedayemodafean.org مسکن ایثارگران

۲۲۲۵ نفر از جامعه ایثارگری استان مرکزی متقاضی دریافت مسکن هستند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: تعداد ۲ هزار و ۲۲۵ نفر از فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان ۷۰ درصد در استان متقاضی دریافت مسکن هستند.

به‌ گزارش صدای مدافعاه به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، مرتضی انصاری‌فر ظهر امروز در نشست با معاون عمرانی استاندار مرکزی با اشاره به مسکن ایثارگران اظهار داشت: برطرف شدن مشکلات جامعه ایثارگری باید در اولویت اقدامات دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد و همه دستگاه‌ها تعامل و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: مرمت گلزارهای شهدا و حفظ نمادهای ایثار و شهادت برای نسل‌های آینده یکی از موضوعات مهمی است که بنیاد شهید نسبت به آن اهتمام دارد به طوری که بازسازی گلزارهای شهدا ماهیتی فرهنگی دارد به همین سبب باید تلاش شود تا گلزارهای شهدا به فضای شاخص فرهنگی برای حضور مردم تبدیل شود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ادامه داد: گلزارهای شهدا هویت‌بخش ملت هستند به همین سبب فعالان فرهنگی جامعه باید در زمینه معرفی شهدا و شاخص‌های رفتاری آنها بیش از گذشته تلاش کنند.

انصاری‌فر تصریح کرد: فرهنگ شهادت، کارکرد فرهنگی و معنوی گلزار شهدا در هر منطقه و توانایی در جذب جوانان و مانوس کردن آنها با شهدا موضوعی انکارناپذیر است به همین سبب این موضوع باید مورد توجه همه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم مشکلات مسکن ایثارگران برطرف شود، گفت: تعداد ۲ هزار و ۲۲۵ نفر از فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان ۷۰ درصد در استان متقاضی دریافت مسکن هستند که با سفر رئیس بنیاد شهید به استان و امضای تفاهم‌نامه مسکن بنیاد شهید با استانداری ۲ هزار مورد آن به تفاهم‌نامه رسید، در مسیر خدمت به خانواده شهدا و جامعه ایثارگری تلاش می‌کنیم و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نمی‌کنیم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.