sedayemodafean.org حمایت از ایثارگران فعال

حمایت از ایثارگران فعال در زمینه تولید در دستور کار است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، گفت: تشویق ایثارگران برای ورود به مقوله تولید و حمایت از ایثارگرانی که در بخش تولید فعال هستند یکی از اولویت‌های این نهاد در سال جاری است.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از خبرنگار برنا از همدان، مجید صفدریان با تاکید بر حمایت بنیاد شهید از ایثارگرانی که در زمینه تولید و پیشرفت اقتصاد وارد می شوند گفت: باید بحث قاچاق و واردات کالاهای مشابه تولید داخل رصد شود تا به تولید داخل ضربه نزند و از تولیدکنندگان در برابر این مسائل حمایت کنیم.

وی ادامه داد: با ترویج فرهنگ ایثار و ایثارگری در جامعه افراد منافع فردی را به منافع جامعه ترجیح نداده و با الگو قرار دادن ایثارگران، اشتغال و اقتصاد در جامعه پیشرفت می‌کند.

صفدری اظهار داشت: مقام معظم رهبری شعار “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” را به عنوان شعار سال جدید انتخاب کردند و این نامگذاری نشان از آن دارد که در راستای جهش تولید موانعی وجود دارد که برای رفع این موانع تلاش بیش از گذشته و حمایت‌های بیش از پیش، نیاز است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با اشاره به نقش جامعه ایثارگری در تحقق شعار سال خاطرنشان کرد: جامعه ایثارگری استان باید در کنار سایر اقشار مختلف جامعه با میدان‌داری این حرکت و در ادامه راه شهیدان والامقام، شعار سال را سرلوحه کار خود قرار دهند تا کشور را از هجمه‌های دشمن مصون کنند.

صفدریان عنوان کرد: تولید را باید در ۲ بخش اقتصاد و فرهنگ درنظر بگیریم که وظیفه ما به عنوان متولیان امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید حمایت از ایثارگران در بخش‌های اقتصادی جامعه باشد.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگی نیز می توان با تولیدات مختلف در موضوعات مورد نیاز جامعه فرهنگ تولید را در جامعه بالا برد و یکی از کارهای آن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.