sedayemodafean.org فرزندان ایثارگران استخدام

۱۶ هزار نفر از فرزندان ایثارگران استخدام دولت می‌شوند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثراگران  اظهار داشت: بر اساس هماهنگی خوبی که با وزارت علوم، سازمان سنجش و مخصوصا سازمان اداری استخدامی کشور انجام شد، خوشبختانه دیروز دفترچه آزمون منتشر شد؛ فرزندان عزیز جانباز و شهدا یک هفته فرصت دارند فرم را پر کنند.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید اوحدی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: توصیه من این است قبل از پر کردن این فرم حتما به سامانه سجایای بنیاد شهید وارد شوند و آخرین وضعیت اطلاعاتشان را تطبیق دهند.

اوحدی یادآور شد: بر اساس احکام برنامه ششم همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد باید به استخدام دولت دربیایند. در این آزمون با توجه به دستور ویژه رئیس جمهور ۱۶ هزار عزیز از فرزندان عزیز شهدا و جانبازان بالای هفتاد در صد به استخدام دولت در می‌آیند.

وی‌ گفت: آزمون عمومی است؛ هر فرد فرصت برای سه انتخاب شغل محله دارد. محله هایی که بر اساس شرایط احرازشان انتخاب می‌کنند دیگر قابل تغییر نیست. آزمون تخصصی نیست و برای اولین بار است که در طول مدت گذشته چنین آزمون تخصصی برای فرزندان شهدا و جانبازان برگزار می شود. قطعا این عزیزان در یکی از سه انتخابی که دارند پذیرفته می شوند.

وی همچنین در باره ویدیو منتشر شده از یک جنباز در فضای مجازی اظهار کرد: عزیز جانباز قطع نخاعی مشکلاتی را برای عبور از فضایی که به سمت منزل ایشان بوده داشتند که شاهد برخوردی بودیم، اما بلافاصله فرمانده نیروی انتظامی و قوه قضاییه به این موضوع ورود پیدا کردند. البته جانباز عزیز ما رضایت دادند، اما امیدواریم از این به بعد شاهد چنین رفتارهای ناخوشایندی نباشیم.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.