sedayemodafean.org کمیسیون پزشکی بنیاد شهید

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و اردبیل

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان و کمیسیون حق پرستاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و اردبیل خبر داد.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از «ایثار»، دکتر حمیدرضا حبیب اللهی در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان آذربایجان شرقی گفت: جلسات این کمیسیون در روزهای ۱۷ الی ۲۰ اسفند با حضور ۸ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۷۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیمارهای غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: همچنین جلسات کمیسیون حق پرستاری این استان نیز برگزار شد و طی این جلسات ۲۰۰ پرونده خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان مربوط به حق پرستاری مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان خراسان شمالی گفت: جلسات این کمیسیون نیز در روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند با حضور ۸ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۲۵۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
حبیب اللهی در پایان گفت: کمیسیون پزشکی حق پرستاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان اردبیل نیز در روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند با حضور تیم اعزامی کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران مشتمل بر ۶ نفر در شهرستان تبریز برگزار شد و در پایان ۴۰۰ پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.