sedayemodafean.org زنان زینبی

بانوان جانباز قطعه موسیقی «زنان زینبی» را ساختند

اداره کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران قطعه موسیقایی «زنان زینبی» را با حضور بانوان جانباز قطع نخاع و عضو تولید و در کنگره ملی «تجلیل از ۱۷ هزار شهید زن» رونمایی می‌کند.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل امور هنری با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام ورزیدن به مسأله هنر بخصوص هنر سرود و نیاز جامعه امروز به این هنر والا، اقدام به تهیه و تولید سرود با حضور بانوان جانباز که همگی از سرآمدان و نخبگان جامعه ایثارگری بوده و با ایثار و فداکاری و جانبازی در مسیر حق و حقیقت گام برداشته‌اند کرده است.

در این راستا قطعه موسیقایی «زنان زینبی» توسط گروه سرود بانوان جانباز به سرپرستی آمنه احمدی، آهنگسازی و مربیگری سعید عنایتی و تهیه کنندگی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان تولید و در کنگره ملی «تجلیل از ۱۷ هزار شهید زن» رونمایی و اجرا می‌شود.

تولید سرود و نماهنگ با حضور این افراد در راستای معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جانبازان و ایثارگران عزیز ایران اسلامی بخصوص بانوان جانباز معرفی شده است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.