sedayemodafean.org پرداخت خسارت زلزله

بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت خسارت زلزله به ایثارگران را پیگیری می‌کند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بنیاد از همان ابتدای بروز زلزله خدمت‌رسانی جدی به ایثارگران آسیب‌دیده را شروع کرد و این کار را وظیفه خودمان می‌دانیم.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از ایسنا، سیدمنصور موسوی در حاشیه نشست با کارکنان بنیاد شهرستان دنا ضمن تقدیر و قدردانی از رئیس بنیاد شهرستان و همکاران در مسئله زلزله اخیر و گرامیداشت مقام شامخ ایثارگران بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا بر گردن همه ملت و مسئولان حق دارند و به واسطه ایثارگری و رشادت‌های فرزندان آنان در حال حاضر در آرامش زندگی می‌کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مسائل و مشکلات خانواده‌های ایثارگرانی که در حادثه زلزله دچار آسیب شده بودند را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و پیگیری‌ لازم در زمینه مرتفع کردن مشکلات آنان در دستور کار قرار دارد.

وی از مستقر شدن نماینده شرکت بیمه‌گر بیمه با هدف ارزیابی خسارت منازل و واحدهای مسکونی ایثارگران که مشمول بیمه بنیاد هستند خبر داد و گفت: مددکاران ما در مناطق آسیب دیده حضور دارند و با ایثارگران زلزله‌زده این شهرستان‌ها دیدار و خدمات مددکاری را به آنها ارائه می‌کنند. بنیاد شهید و امور ایثارگران از همان ابتدای بروز زلزله خدمت‌رسانی جدی به ایثارگران آسیب‌دیده را شروع کرد و این کار را وظیفه خودمان می‌دانیم.

موسوی خاطرنشان کرد: پرداخت خسارت ناشی از زلزله به ایثارگران اولویت بنیاد شهید و امور ایثارگران است. مجموعه بنیاد برای تسریع در پرداخت خسارت‌های ایثارگران تلاش می‌کنند.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.