sedayemodafean.org مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد

رئیس مرکز شاهد و ایثارگران رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد: بنیاد شهید کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه را پرداخت کرده است : بنیاد شهید کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه را پرداخت کرده است

رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد گفت: بنیاد شهید کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه آزاد را پرداخت کرده است.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، صالحی آرا رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در ملاقات با مدیرکل بنیاد شهید استان فارس ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه اظهار داشت: دانشگاه آزاد در رویکرد جدید مدیریتی خود دلبستگی و تعامل بسیار خوبی را با جامعه ایثارگری دانشجویی داشته است به نحوی که مسئولان و مدیران و روسای واحدهای دانشگاهی خود را جزء خادمین صدیق جامعه ایثارگری دانسته و تمام تلاش و هم و غم خود را در برطرف کردن مشکلات آنان بکار برده‌اند‌.

رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هم‌اکنون دانشگاه آزاد اسلامی فارس افتخار این را دارد که دارای ۱۹ شهید می‌باشد که از این تعداد چهار نفر از شهدای مدافع حرم هستند و همچنین در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد استان فارس ۲۱ نفر از شهدا گمنام تدفین شده‌اند.

صالحی آرا در خصوص مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید عنوان کرد: بنیاد شهید تاکنون کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه آزاد را پرداخت کرده است و نسبت به پرداخت مابقی مطالبات هنوز اقدامات موثری انجام نداده است.

وی از مدیرکل بنیاد شهید استان خواست که نسبت به پیگیری و پرداخت مطالبات دانشگاه آزاد استان فارس اقدامات لازم را از طریق بنیاد شهید در تهران دنبال کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد پور، مدیرکل بنیاد شهید استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از حضور صالحی رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار امیدواری کرد که ان‌شاالله بزودی شاهد پرداخت کامل مطالبات دانشگاه آزاد از بنیاد شهید باشیم .

وی افزود: بنیاد شهید استان فارس تعاملات و مناسبات بسیار مثبتی را با دانشگاه آزاد در سطح استان داشته است و به حمدالله تاکنون مشکل خاصی در خصوص دانشجویان جامعه هدف نداشته ایم و اظهار امیدواری کرد که با برطرف شدن مشکلات مالی این روابط در سطح بهتر و بیشتری توسعه یابد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.