sedayemodafean.org خدمات درمانی ایثارگران

تمامی خدمات درمانی ایثارگران به‌روزرسانی شده است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: با پرداخت بدهی‌های بیمه دی، تمامی خدمات درمانی ایثارگران به‌روزرسانی شده است

به گزارش صدای مدافعان به نقل از ایسنا، عطا ناوکی در سفر به بندرلنگه، طی مراسمی در سالن سردار شهید سلیمانی که با حضور مسئولان شهرستانی و ایثارگران برگزار شد، توضیح داد: پیگیری‌های مکرر مسئولان بنیاد شهید و امور ایثار گران باعث شد، سایر دستگاه‌های متولی نیز شرایط لازم را برای اشتغال جامعه هدف در بنگاه‌های اقتصادی فراهم کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با تأکید بر اینکه تفکر ایثارگران را باید به سمت کارآفرینی سوق داد، عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان با روحیه مطالبه‌گری می‌توانند خواستار حق‌قانونی و شرعی خود باشند و بی‌شک مسئولان استانی و شهرستانی از آنان حمایت خواهند کرد.

وی به شأن و جایگاه والای ایثارگران اشاره کرد و گفت: حفظ این جایگاه مستلزم رعایت موازین شرعی، قانونی و تقویت روحیه انقلابی است که البته همه جامعه هدف از این ویژگی‌ها برخوردار هستند.

ناوکی ضمن بیان اینکه با پرداخت بدهی‌های بیمه دی، تمامی خدمات درمانی ایثارگران به‌روزرسانی شده است، اعلام کرد: در تلاش هستیم ترتیبی اتخاذ شود که ایثارگران بندرلنگه بتوانند به خدمات بانک دی آسان‌تر دسترسی داشته باشند.

مدیرکل بنیاد استان هرمزگان یکی از راه‌های افزایش تولید در کوتاه‌مدت را کارآفرینی دانست و گفت: ترویج هدفمند فرهنگ کارآفرینی نقش مهم و تعیین کننده‌ای در ایجاد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر دارد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.