sedayemodafean.org هیئت فرزندان شهدای اسلام

نامه تشکل فرزندان شهدا به نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید

هیئت فرزندان شهدای اسلام با ارائه نامه‌ای به نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید، تعامل سازنده با نخبگان و پیشکسوتان ایثارگر و استفاده از ظرفیت آنها، برای توانمندسازی جامعه را درخواست کردند.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از ایرنا از تشکل فرزندان شهدای اسلام، در نامه این تشکل به حجت الاسلام والمسلمین یوسف علی شکری نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است: با احترام ضمن طلب مغفرت و رحمت برای مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی و یاد نیک از تلاششان در بنیاد شهید و امور ایثارگران، انتصاب حضرتعالی را به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک عرض می کنیم.

در این نامه تصریح شده است: امید است با توجه به تجربه و شناخت جنابعالی از خانواده‌های معظم شهدا، کرامت جامعه ایثارگری و خدمت‌رسانی به این قشر ارزشمند بیش از پیش مدنظر باشد که در این امر علاوه بر توصیه‌های پیامبر گونه حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری نیز بارها حساسیت و اهمیت این جایگاه را یادآور شده‌اند. بزرگترین درخواست جامعه ایثارگری طبق سفارش و تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) همکاری و هم‌افزایی دستگاه نمایندگی و بخش ریاست بنیاد است.

هیئت فرزندان شهدای اسلام در این نامه افزود:‌ از این رو با توجه به خدمات صادقانه شما در سنوات گذشته و شناخت کافی از بنیاد شهید، همکاری و همراهی جامعه ایثارگری در این برهه از زمان، بزرگترین نقطه قوتِ نمایندگی محترم ولی فقیه در این نهاد مقدس خواهد بود.

در این راستا جهت تعامل هر چه بیشتر با بنیاد شهید و امور ایثارگران از طرف اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام (بزرگترین اجتماع فرهنگی، مذهبی خانواده‌های معظم شهدا) موارد زیر به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ ایثارگری به حضور عالی تقدیم می شود.

نخست اینکه با توجه به‌ منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) هماهنگی، همراهی و تعامل بیش از پیش نمایندگی ولی فقیه و معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران می تواند موجب تسهیل و تسریع در خدمت رسانی شود.

همچنین تعامل سازنده با نخبگان و پیشکسوتان ایثارگر و استفاده از ظرفیت ایشان، برای تدوین کارشناسی شده و هدفمند قوانین که جهت توانمند سازی جامعه ی هدف می تواند اقدامی موثر باشد.

تاکید حضرتعالی بر اصل قرار گرفتن جایگاه نظارتی نمایندگی محترم ولی فقیه، همراه با نگاه ویژه به ظرفیت موسسه اندوخته شاهد و استفاده بهینه از توان شرکت های تحت اختیار حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهت تامین رفاه و معیشت خانواده های معزز شاهد و ایثارگر که می تواند از برخی مشکلاتی که در گذشته شاهد آن بودیم جلوگیری کند.

تاکید حضرتعالی نیز به پیش گیری از اتخاذ تصمیمات احساسی و هیجانی در تامین منافع گروه یا اشخاص، همراه با مدیریت اندیشه محور و علمی مورد انتظار، که می تواند از ابعاد مختلف موجب تولید رویه و تصمیمات راهبردی و سنجیده در توسعه ی کمی و کیفی خدمات‌رسانی و تامین منافع همه ایثارگران باشد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.