sedayemodafean.org روایت چهلم

شرکت در مسابقه «روایت چهلم» بنیاد شهید تا ۱۳ آبان تمدید شد

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه فرهنگی «روایت چهلم» تا سیزدهم آبانماه خبر داد.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از ایرنا، اسکندر یارنسب گفت:‌ «روایت چهلم» عنوان مسابقه‌ای فرهنگی است که به همت اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود. فراخوان شرکت در این مسابقه در شهریورماه منتشر و پایان فرصت ارسال آثار تا هفدهم مهرماه، مصادف با اربعین حسینی اعلام شده بود.

وی افزود: با توجه به استقبال مخاطبان و براساس اعلام مدیرکل فرهنگی و امور تبلیغات بنیاد شهید، مهلت ارسال آثار به این مسابقه فرهنگی تا ۱۳ آبانماه تمدید شد.

یارنسب درباره اهداف این مسابقه اظهار داشت: شناسایی و هدایت استعدادهای روایتگری، تولید پیام کوتاه، رسا، نافذ و تاثیرگذار در حوزه ایثار، تعمیق نگاه علمی در سخنوری روایتگری

و ارتقاء مهارت‌های تخصصی عرصه روایتگری با موضوعات، فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در دوران دفاع مقدس، سیره و سبک زندگی شهدا، جانبازان و آزادگان، فرماندهی و مدیریت جهادی در دفاع مقدس، روایت سرداران و امیران مقاومت، فرهنگ اربعین، عاشوراء و دیپلماسی ایثار، روایت سیره و زندگی بانوان انقلابی و عاشورائی و ایثار اجتماعی و جبهه سلامت برگزار می شود.

وی همچنین درباره مقررات شرکت در فراخوان افزود: ۱. شرکت در فراخوان فقط مختص راویان پیام آوران ایثار می باشد. محدودیت تعداد ارسال آثار با موضوعات فراخوان ۷ روایت می‌باشد. فایل‌های ارسالی می‌تواند به صورت صوتی و تصویری باشد. صوت و تصویر واضح باشد و صدای پس زمینه و مزاحمت صوتی محیط پیرامون نداشته باشد. در صورت فیلمبرداری با موبایل به صورت افقی باشد. دوربین ثابت باشد یا حرکت و لرزشی نداشته باشد. تصویر از روبرو گرفته شود و نگاه به دوربین باشد و به ارتباط با مخاطب توجه داشته باشد. صوت به صورت مستقیم و با میکروفون باشد و در که صورتی میکروفون مستقیم نیست فاصله با دوربین نزدیک باشد. محیط و فضای ضبط فیلم از نور کافی و مناسب برخوردار باشد. کیفیت و حجم فایل ضبطی با فرمت HD یا FULL HD باشد. پاکسازی محیط اطراف از تصاویر و نمادها و لوگو و آرم تبلیغاتی فایل ضبط شده یک قطعه کامل باشد از تقطیع و چند قسمتی نمودن پرهیز گردد.

مدیر کل فرهنگی بنیاد تصریح کرد:‌ فیلم‌ها به صورت خام ارسال گردد و تدوین و میکس و زیر نویس انجام نشود. هر فایل و پیام می بایست حداکثر ۳ دقیقه باشد. در هنگام ضبط اثر ابتدا قبل از شروع روایت مشخصات راوی (نام و نام خانوادگی، نسبت ایثارگری، کد ملی و نام استان) بیان شود. ارسال اثر توسط راویان به منزله قبول مسئولیت محتوا، مالکیت اثر و اصالت آن تلقی می شود و هیچ گونه مسئولیتی به عهده دبیرخانه نخواهد بود. معرفی آثار برتر و دارای استاندارد جهت پخش در رسانه‌ها و فضای مجازی و همچنین برای بهره برداری در مراسم‌ها به استان‌های سراسر کشور ارسال می گردد وارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این فراخوان است.

یارنسب درباره اعلام نتایج و اهداء هدایا گفت روز ۵ آذر ماه ۹۹ (مصادف با هفته بسیج) نتایج و برندگان اعلام می شوند و به ۴۰ پیام برگزیده نفری ۵ میلیون ریال اهداء خواهد شد.

وی در مورد نحوه ارسال آثار نیز گفت:علاقمندان جهت ارسال آثار خود می توانند به دو شیوه از طریق وب سایت نوید شاهد به آدرس e.navideshahed.com اقدام فرمایند، جهت ارسال اثر می بایست مشخصات کامل صاحب اثر، آدرس و شماره تماس به همراه بخش مورد نظر ارسال گردد. ارتباط با دبیرخانه با تلفن ۰۲۱۸۸۳۴۳۵۴۶ و پیام از طریق شماره تلفن همراه ۰۹۳۷۳۳۳۳۷۴۷ (پیامکی، پیام در واتساپ) انجام می شود.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.