sedayemodafean.org کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت

تنها کتابخانه تخصصی “ایثار و شهادت” در استان البرز تعطیل شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به همت توجه به جایگاه شهدا و مقوله ایثارگری گفت: تنها کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت در استان تعطیل شده است.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از تسنیم، سلیمان رستمیان اظهار داشت: تنها کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت در مرکز علمی کاربردی بنیاد شهید بود که در حال حاضر این دانشگاه تعطیل و کتابخانه نیز تعطیل شده است.

وی افزود: صحبت‌هایی با مدیر کل کتابخانه‌های استان برای قرار دادن قفسه‌های خاص کتب ایثار و شهادت انجام شده است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه “تقویت توانمندی‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر یکی از ماموریت‌های اصلی فعالیت‌های فرهنگی در بنیاد شهید و امور ایثارگران است” بیان داشت: در این راستا به صورت مداوم، ستاد شاهد در هر دانشگاه کلاس‌های مورد نیاز دانشجویان شاهد و ایثارگر را برگزار می‌کند.

رستمیان درباره دیگر فعالیت‌های فرهنگی به برگزاری اردوهای مختلف اشاره کرد و گفت: این اردوها ویژه والدین شاهد بوده که در اردوگاه بنیاد شهید در کردان برگزار و درحاشیه این اردوها نیز ویزیت توسط پزشکان متخصص و چکاپ کامل نیز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه “این برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود” تصریح کرد: تاکنون چهار دوره از این اردو‌ها برگزار شده که در هر دوره ۴۰ خانواده شرکت کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با عنوان اینکه “فعالیت‌های ورزشی که در گذشته بود به‌دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شده است” خاطرنشان‌کرد: برای تداوم انجام حرکات ورزشی نیز تولید محتوا در فضای مجازی با همین مضمون انجام شده است.

رستمیان با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس عنوان کرد: برنامه‌های مختلفی برای این هفته برنامه ریزی شده است که از جمله آن می‌توان به اعزام نمادین کاروان رزمندگان به جبهه اشاره کرد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.