sedayemodafean.org رفع مشکلات بیمه تکمیلی ایثارگران

بنیاد شهید ۵ هزار میلیارد ریال از بدهی خود را به بیمه پرداخت می‌کند

بنیاد شهید و امور ایثارگران طی جوابیه‌ای از موافقت سازمان برنامه و بودجه با پرداخت مبلغ ۵ هزار میلیارد اسناد خزانه جهت پرداخت بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت بیمه‌ گر جهت رفع مشکلات بیمه تکمیلی ایثارگران خبر داد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به خبری که در تاریخ ۱۸ مرداد ماه ۹۹ با عنوان “”دولت به وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران رسیدگی کند” توضیحاتی ارائه کرده است که این توضیحات به شرح ذیل است:

سیاست اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارتقای سلامت ایثارگران بوده و به همین منظور قرارداد بیمه تکمیلی درمان برای بیش از ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ نفر از اعضای خانواده معظم شهدا و ایثارگران با پوشش کامل خدمات درمانی منعقد شده و در حال اجرا است.

در اجرای این قرارداد در حال حاضر کلیه هزینه‌های درمانی ایثارگران تحت پوشش، با رعایت ضوابط قانونی و مالی از طریق بیمه تکمیلی و مطابق با استانداردهای درمانی پرداخت می گردد. همچنین در صورت مراجعه ایثارگران به مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه، نیازی به پرداخت هزینه‌ای از سوی ایثارگر نمی باشد که البته در ماه‌های گذشته به سبب بدهی‌های شرکت بیمه گر، برخی مراکز درمانی اقدام به فسخ قرارداد با شرکت بیمه گر نموده‌اند که برای حل این مشکل طی روزهای اخیر و با پیگیری مجدانه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه کشور ترتیبی اتخاذ گردید که با پرداخت مبلغ ۵ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه جهت پرداخت بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت بیمه گر، این مشکل مرتفع شود.

در پایان خاطرنشان می گردد؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران در قبال جامعه ایثارگری تحت پوشش متعهد بوده و از حداکثر توان موجود جهت مرتفع نمودن مشکلات درمانی کل جامعه ایثارگری استفاده می نماید.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.