sedayemodafean.org خدمات ویژه بیمه دی

خدمات ویژه بیمه دی به جامعه ایثارگری

معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه دی از تسهیلات ویژه طراحی شده برای بیمه شدگان خاص جامعه ایثارگری شرکت خبر داد.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از عصر ایران؛ سجاد رامندی با اشاره به قرارداد بیمه درمان تکمیلی خانواده شهدا و ایثارگران از طراحی تسهیلات ویژه به بیمه شدگان خاص این قرارداد از جمله جانبازان ٧٠ درصد خبر داد و افزود، این تسهیلات راه اندازی سامانه مشاوره پزشکی تلفنی همزمان با شیوع بیماری کرونا برای گروه‌های خاص بیمه شدگان از قبیل جانبازان  ۷۰ درصد و شیمیایی حاد و متوسط، همچنین خارج شدن این عزیزان از صف انتظار پاسخگویی تلفنی، به نحوی که اگر با مرکز ارتباط بیمه دی به شماره ۱۶۷۱ تماس بگیرند مستقیماً و در کوتاه‌ترین زمان به کارشناسان بیمه‌ای متصل خواهند شد.

رامندی در ادامه افزود: والدین شهدا و جانبازان عزیز ۷۰ درصد از لحاظ ریسک ابتلا به کرونا مورد پایش سلامت قرار خواهند گرفت.

همچنین در سامانه درمان شرکت سطح بندی مشتریان انجام خواهد شد و خدمات ویژه از قبیل تسریع پرداخت خسارت، دریافت پوشش‌های بیشتر، حذف صف انتظار در مراکز درمانی برای پذیرش و ارایه خدمات ویژه در مراکز درمانی به این گروه‌ها مد نظر قرار گرفته است.

معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیان کرد: از این میان سامانه مشاوره پزشکی و صف انتظار به طور کامل راه اندازی شده و هم اکنون در حال خدمت‌رسانی به این عزیزان است. علاوه بر این پرداخت هزینه‌های درمانی ایشان خارج از پرداخت‌های بنیاد و در اسرع وقت انجام می شود.

وی در پایان اضافه کرد: برخی از هزینه‌های خارج از تعهد ایشان در بیمارستان‌ها تحت پوشش قرار خواهد گرفت و در ضمن تسهیلاتی در خصوص دریافت دارو این گروه ارائه می شود تا تامین دارو برای این قشر معزز تسهیل گردد.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.