sedayemodafean.org کمک موامنانه

کمک مومنانه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به افراد آسیب دیده از کرونا اهدا شد

۳۱۳ بسته فرهنگی، معیشتی و بهداشتی در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه روز شنبه سوم خرداد ماه توسط تشکل‌های شاهد و ایثارگر به افراد نیازمند و آسیب‌دیده از بیماری کرونا اهدا شد.

به گزارش  صدای مدافعان به نقل از «ایثار»، عادی مهری مدیر کل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این مراسم گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت می‌کنند و در رزمایش همدلی و کمک مومنانه نیز مشارکت جدی دارند و به همت انجمن خادمان شهدای حرم، تعداد ۳۱۳ بسته فرهنگی، بهداشتی و معیشتی را به افراد نیازمند آسیب‌دیده از بیماری کرونا اهدا کردند.

وی درباره شیوه شناسایی نیازمندان و آسیب دیدگان اظهار کرد: شناسایی این افراد توسط خیرین صورت گرفت و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز در این مسیر اقدامات مؤثری انجام دادند.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از تولید مواد بهداشتی غیر شیمیایی توسط یکی از تشکل‌های دانش بنیان شاهد و ایثارگر خبر داد و گفت: این اقلام بهداشتی غیر شیمیایی از مواد پایه «کانی» و به صورت ارگانیک تهیه شده است و پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت در آسایشگاه‌ها و افرادی که به دلیل مشکلات امکان استفاده از دیگر مواد بهداشتی را ندارند، ارائه شد.

وی با بیان اینکه در دوران شیوع بیماری کرونا، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همراه با سایر اقشار مردم، دستگیر نیازمندان بودند، گفت: هر ریالی که ایثارگران در محله‌های خود به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا کمک می‌کنند، مایه خیر و برکت است.

گفتنی است، در این مراسم که در امامزاده صالح تهران برگزار شد سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.