sedayemodafean.org بیمه سلامت ایران

جزئیات شرایط تمدید دفاتر بیمه‌شدگان

مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان شرایط تمدید دفاتر بیمه‌شدگان بیمه سلامت ایران از سوی ستاد سازمان را اعلام کرد.

به گزارش صدای مدافعان به نقل از همشهری‌آنلاین، مهرداد کمانگری اظهار داشت: اعتبار دفاتر بیمه‌شدگان زیرپوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران و مددجویان بهزیستی از چهارم فروردین ۱۳۹۹ الی ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شده است و دفاتر بیمه درمانی طلاب و روحانیون نیز از یکم اردیبهشت ۱۳۹۹ الی ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ دارای اعتبار است.

وی در خصوص مددجویان کمیته امداد امام‌(ره)، زندانیان و افراد مجهول‌الهویه زیرپوشش سازمان بهزیستی گفت: این افراد از یکم اردیبهشت ۱۳۹۹ الی ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ با تمدید دفاتر بیمه و یا صدور معرفی‌نامه می‌توانند از خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت بهره‌مند شوند.

کمانگری خاطرنشان کرد: دفاتر بیمه‌شدگان اتباع خارجی نیز در دو گروه اقشار آسیب‌پذیر از ششم اسفند ۱۳۹۸ الی پنجم اسفند ۱۳۹۹ و اقشار غیرآسیب‌پذیر از تاریخ مراجعه به مدت یکسال دارای اعتبار خواهد بود.

تمدید دفاتر بیمه سلامت تا پایان خرداد ۹۹

مدیرکل بیمه سلامت گلستان اعلام کرد: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کاهش تردد بیمه شدگان تحت پوشش این اداره‌کل، دفاتر درمانی تمام صندوق‌های بیمه سلامت ایران به جز صندوق روستائیان در سامانه امید این سازمان به‌صورت متمرکز تا پایان خرداد ۱۳۹۹ تمدید شده است.

کمانگری افزود: بر این اساس بیمه‌شدگان می‌توانند بدون توجه به اعتبار دفاتر بیمه درمانی خود در صورت داشتن نسخ سفید و استفاده نشده در دفاتر بیمه خود، از مزایای بیمه درمانی تا پایان خرداد ماه بهره‌مند شوند.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان خاطرنشان کرد: این تمدید اعتبار به تمام موسسات درمانی طرف قرارداد این استان اطلاع‌رسانی شده است.

نظر خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.